از کجا لوازم آرایش عمده با قیمت خوب بخرم؟

موضوع : مجله زیبایی نیل

ارسال شده در تاریخ 8 فروردین 1399 توسط SORAYA

با نگاهی اجمالی به این تیترها شما در ظاهر میتوانید بخوبی مرکز خرید خود را پیدا کنید. ولی آیا از خطر و ریسک های خرید از این عمده فروشان لوازم آرایش خبر دارید؟؟؟؟

این مطلب برای راهنمایی خرید لوازم آرایش عمده و هشدار به شما عزیزان است تا از خطراتی که هنگام خرید لوازم آرایش عمده در کمین هستند حتما  آگاه شوید.

کلاه برداری آنلاین در هنگام خرید و فروش عمده لوازم آرایشی بهداشتی :

متاسفانه در این روزها کم نیستند کسانی که بصورت آنلاین لوازم آرایش عمده خریده اند اما سفارشات مورد نظرشان پس از تصویه حساب با عمده فروشان اینترنتی هرگز ارسال نشده و به دستشان نرسیده است. در این تله خرید پولهایشان برنگشته و متحمل ضرر و زیان زیادی شده اند. حواستان را جمع کنید ساختن یک پیج اینستاگرامی با ظاهری رسمی و به آدرس دیگری فقط یک شب زمان میبرد ، نتیجه اعتماد به این نوع خرید بدون شناخت چیزی جز کلاه برداری آنلاین نخواهد بود ، عمده فروش به ظاهر معتبر پس از دریافت پول شما را بلاک کرده و پیگیری قضایی کاری بسیار طاقت فرسا خواهد بود

فراموش نکنید برای اجتناب از این مشکل باید حتما از سایت فروش عمده لوازم آرایش معتبر و فروشنده مطمئن با تحقیق و تایید هویت واقعی محل فروشگاه خرید کنید.

 لوازم آرایش عمده

ارسال لوازم آرایش فیک و های کپی بجای لوازم آرایش اورجینال:

تصویری زیبا ، توضیحاتی گیرا ، قیمتی بسیار پایین تله دوم هنگام خرید عمده لوازم آرایشی بهداشتی است .

عمده فروش غیر صادق تصاویر کالاهای اورجینال و با کیفیت و مشخصات عالی را در پیج یا سایت لوازم آرایش عمده به شما نمایش می دهد و با قیمت بسیار ارزان سعی در جذب فروشندگان لوازم آرایش در شهرهای مختلف میکنند ، مشتری جذب شده خرید خودرا ثبت میکند و فروشنده پس از انجام پروسه ی فروش بسته ها را ارسال میکند.

داستان زمانی شروع میشود که بسته های ارسالی باز می شوند و شخص خریدار درمی یابد اجناس دریافتی مطابق با اجناس سفارشی او و با کیفیت و مشخصاتی که در تصاویر دیده و انتخاب شده بود، نیستند. بلکه محصولات بی کیفیت ، فیک یا برند پرت دیگری بجای محصولات اصلی برای خریدار لوازم آرایش عمده ارسال شده است. متاسفانه این دسته از فروشندگان غیر معتبر پاسخگوی تغییر جنس نیستند و زیر بار پس گرفتن محصولات خود نمی روند و خاطره ای تلخ از خرید اینترنتی در ذهن ها به جا میگذارند

به شما توصیه می کنیم همواره برای خرید از فروشندگان معتبری همچون پخش نیل که دارای بخش پشتیبانی و پاسخگویی به مشکلات هستند و از هر محصول خود ویدیو و تصویر روزانه و واقعی تهیه میکنند خرید فرمایید.

[block id=”telegram”]

 ارسال با تاخیر لوازم آرایش عمده و بی اعتبار شدن شما پیش مشتریان:

کم نبوده شکایت هایی از مشتریان برخی عمده فروشان لوازم آرایشی که ارسال هایشان بسیار با تاخیر انجام شده و برای دریافت خرید هایشان مجبور به تماس و پیگیری های مکرر شدند. این تاخیر باعث هدر رفتن زمان و انرژی زیادی شده و از سویی اعتبار شمای فروشنده را پیش مشتریانتان از بین خواهد برد.

عمده فروشان معتبری مثل پخش نیل که سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارند با برنامه ریزی دقیق و منظم از بروز این مشکلات جلوگیری می نمایند.

ارسال لوازم آرایش معیوب و شکسته و تاریخ گذشته :

این مشکل بزرگیست که بسیار دیده می شود و اگر عمده فروش منصف طرف حساب شما نباشد ، ضرر و زیان مالی زیادی به خریدار لوازم آرایش عمده وارد می کند . ارسال کالاها و لوازم آرایش های معیوب ، شکسته ، تاریخ گذشته و آسیب دیده که عموما عمده فروشان زیر بار مرجوع کردن این محصولات خراب نمی شوند و در بهترین حالت اگر متقبل مرجوع کردن آن بشوند هزینه و زمان زیادی صرف جایگزینی کالا شده و اینگونه آسیب مالی دیگری به شما عزیزان وارد می گردد.

خاطره مشتریان نشان می دهد که پخش نیل عمده فروش معتبریست که سفارشات مشتری را به بهترین وجه بسته بندی میکند و معمولا با چک کردن محصولات ارسالی و رسیدگی سریع به جایگزینی احتمالی اجناس مرجوعی از بروز این مشکلات بشدت جلوگیری می نمایند.

بریم فروشگاه محصولات عمده کلیک بر لینک زیر:

www.nillarayeshi.com

 لوازم آرایش عمده

دسترسی بسیار سخت به عمده فروشان لوازم آرایشی:

شاید شما از آن دسته افرادی هستید که به راحتی اعتماد نمی کنید و ترجیح می دهید شخصا و مستقیما مغازه ها را ببینید، با فروشندگان گپ بزنید و بصورت حضوری خرید خود را انجام دهید. مسیر بسیاری از این فروشندگان بسیار دور است ، بعضی ها در شهرهای جنوبی مستقر هستند که نیاز به سفر از شهری به شهر دیگر را به شما تحمیل می کنند ، اولی بنظرتان خطرات مسیر، هزینه ی سفر و زمان تلف شده چقدر منطقی است ؟ آیا به صرفه و معقول است؟

همین هزینه سفرها شما را مجبور به افزایش نهایی قیمت محصولات کرده و مشتریان شما را جذب فروشگاه های ارزان تر می کند. همچنین ممکن است تمام مغازه داران آن شهر اجناس مورد نظر شما را یکجا نداشته باشند و شما مجبور شوید برای تهیه ی هر قلم از اجناس مورد نیاز خود از فروشنده ای به فروشنده ی دیگر و از شهری به شهر دیگر مراجعه کنید. این درحالیست که عمده فروش نیل مستقر در بازار تهران با سوار شدن به مترو در دسترس فروشندگان تهران است و برای سایر شهرها هم دسترسی بسیار راحت تری دارد .این پخش عمده آرایشی هرچند بستر فروش غیر حضوری عالی برای مشتریانش فراهم کرده و با توجه به مستقر بودنش در قلب ایران ارسالهای سریعش به هرکجای کشور ارسال شده و هزینه باربری کمتری به شما در شهرهای دیگر بدون نیاز به سفر تحمیل میکند.

حال این سوال پیش می آید بهترین روش خرید لوازم آرایش عمده برای فروشندگان و مغازه داران بدون هرگونه ضرر احتمالی و قیمت ارزان چه می تواند باشد. همانطور که در متن اشاره شد پیشنهاد ما پخش معتبر آرایشی نیل است. این مرکز پخش با 3000 مشتری فعال کاملا مورد اطمینان بوده و مغازه ی شناخته شده ای در بازار بزرگ تهران خیابان 15 خرداد دارد و مثل یک فروشگاه اینستاگرامی ناگهانی و یک شبه محو نمیشود ، پول و سرمایه ی شما را به باد نمی دهد، جنس تقلبی به شما غالب نمی کند ، با تنوع محصول در انرژی شما صرفه جویی کرده و انتخاب راحت تری برای شما فراهم می آورد

و با توجه به اینکه ای پخش عمده ، بیش از سه هزار محصول آرایشی بهداشتی دارد. مگر می شود بدنبال محصولی باشید و از بین تنوع محصولی فوق العاده ی آرایشی نیل محصول مورد نظرتان را پیدا نکنید؟

انصافا کارکنان پخش عمده آرایشی نیل در رابطه با مرجوع کردن اجناس خریداری شده بسیار منعطف و مسئولیت پذیر هستند و چنانچه جنسی هنگام حمل و نقل آسیب ببیند به سرعت با جنس سالم تعویض میکنند که رضایت مشتریان گواه این مطلب است .

ریسک کلاهبرداری با پخش عمده آرایشی نیل صفر شد. امکان خرید حضوری از مغازه معتبر و خرید غیرحضوری  از وب سایت رسمی پخش لوازم آرایش عمده نیل از مزیت های این عمده فروش لوازم آرایش به شمار می رود. جالب است بدانید فروش آنلاین وب سایت به طور روزانه بروزرسانی شده و همواره قیمت ها، اطلاعات و موجودی ها برای مشتریان آپدیت می گردند.

تلگرام، اینستاگرام و سایت به صورت 24 ساعته فعال هستند وامتحان کنید ، پاسخگویی پخش نیل بسیار سریع است

سرعت ارسال بالای لوازم آرایش عمده از جمله مزیت های دیگر این پخش عمده آرایشی است. با وجود حجم سفارشهای بالا ، بین 24 تا 48 ساعت سفارشات مشتریان را به دستشان می رساند و تحویل جنس بموقع را تضمین می کند. اینگونه هزینه ی سفرهای مشتریان و هزینه ایاب و ذهاب برای خرید لوازم آرایش عمده از بین رفته و در زمان مشتری بسیار صرفه جویی شده و اعتبار قول شما را پیش مشتریانتان بالا می برد ، همچنین با قیمت های تضمینی خریدتان را به دستتان می رساند که امکان یک فروش موفق را برایتان فراهم می آورد.

این پخش آرایشی امتیازات دیگری هم برای مشتریانش قائل می شود:

کدهای اینترنتی، تخفیف های ویژه فروشندگان و کوپن های خرید ارزان قیمت برای اعضای فعال و دائمی سایت به زودی فعال می شود تا با تخفیف خرید به جان گرفتن کسب و کارهای آن ها کمک کند.

برای ورود به فروشگاه لوازم آرایش عمده کلیک کنید:

https://nillarayeshi.com/

 لوازم آرایش عمده

قضاوت با شما :

وب سایت پخش آرایشی نیل هم اکنون آماده ی سفارش پذیری و ارسال لوازم آرایش عمده به سراسر ایران:

https://nillarayeshi.com/

خرید حضوری از:  تهران، بازار بزرگ، خیابان 15 خرداد، پاساژ موثقی، طبقه منفی یک، پلاک 63

همچنین شما میتوانید به بزرگترین کانال تلگرام فروش لوازم آرایش عمده نیل در ایران بپیوندید:

به آدرس HTTPS://T.ME/NIL_ARAYESHI

شماره تماس مستقیم فروشگاه:

09129404976- 02155586499


3 پاسخ به “از کجا لوازم آرایش عمده با قیمت خوب بخرم؟”

 1. mojtabahaghighimatin2988 گفت:

  سلام..بله واقعا سایت شما و شرکت شما خیلی معتبر و قابل اعتماد هستش
  من که حدودأ دو ماه هم نمیشه با مجمعه شما آشنا شدم ولی کلی لطف کردین توی مرجوعی جنس معیوب و اعتماد به همکار برای واریز مبلغ خرید
  انشالاه هم خدا به شما خیز برکت بده هم به مشتریایی که خوش شانس هستند که با شما همکاری میکنند. یا حق

  • nillarayeshi گفت:

   سلام و درود ، بسیار از دیدن پیام شما انرژی گرفتیم ، امیدواریم مجموعه و تیم پخش آرایشی نیل در تمام مراحل بتونه جلوی شما عزیزان سربلند باشه وهمچنان شما و اعتمادتون رو سرمایه راهش کنه ، ما هم برای شما برکت و رشد کسب و کار رو آرزو می کنیم هر لحظه و هر جایی از زندگیتون

 2. sudi گفت:

  من خرید کردم و قیمت ها خیلی خوبه اما هنوز به دستم نرسیده البته هنوز زوده تا قضاوت کنم چون چهار روز گذشته و امروزم که جمعه اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنــدهای محبــوب