لوازم آرایشی و ناگفته‌های آن

موضوع : مجله زیبایی نیل

ارسال شده در تاریخ 13 شهریور 1400 توسط SORAYA

لوازم آرایشی و ناگفته‌های آن

زیبایی چهره و جذابیت را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد قبل‌از به وجود آمدن لوازم آرایشی و زیبایی و پس‌از آن از گذشته از لوازم آرایشی به شکل‌های گوناگونی استفاده می‌شد افرادی که در زمان‌های خیلی قدیم هم وجود داشتند به‌خصوص خانم‌ها از لوازم آرایشی استفاده می‌کردند که منشا آن‌ها بیشتر طبیعی بود اما با پیشرفت علم و استفاده‌ی روزافزون و تبدیل شدن لوازم آرایشی به یک صنعت گسترده و مهم در حال حاضر محصولات زیبایی نسبت‌به گذشته بسیار بیشتر استفاده می‌شوند و کارایی که دارند مسلماً قابل‌مقایسه با قدیم نیست یک سری نکات وجود دارند که به شما کمک می‌کند تا با استفاده از محصولات زیبایی آن‌ها را ایجاد کنید و در زندگی‌تان تاثیر دارد در ادامه ما به چند مدل از آن‌ها توجه کرده‌ایم پس با ما همراه باشید.

با استفاده از رژ مناسب شادابی را به صورت خود بازگردانید در ابتدا از پرایمر و بالم لب برای نرم کردن لب‌ها خود استفاده کنید. با این کار از پوسته شدن لب‌ها در ساعت آتی جلوگیری می‌کنید. از خط لب همرنگ رژتان استفاده کنید و آن را با خطوطی دقیق و منظم بکشید. در آخر رژ را به آرایش لب‌ها اضافه کنید.

 

85e963d3206a061828f3a2913e054192

 

لوازم آرایشی و تشخیص تاریخ انقضای آنها

در تشخیص تاریخ انقضای محصولات زیبایی حتما باید به دو نکته توجه کنید. یک اینکه معمولا تاریخ‌های انقضای درج‌ شده بر روی محصولات زیبایی بدون باز کردن در و پلمپ آنها در نظر گرفته می‌شود. شما بر روی جعبه آنها یک عدد به همراه  حرف انگلیسی می‌بینید که آن نشان دهنده تاریخ انقضای محصول پس از باز شدن در آن می‌باشد. نکته دوم آن است ک گاهی ما جعبه اصلی لوازم آرایشی را در اختیار نداریم و بر روی بدنه اصلی لوازم آرایشی هم چیزی درج نشده. کرم پودر‌ها تا ۹ ماه تاریخ انقضا دارند اما اگر تغیری در رنگ و بو و بافت آن دیدید استفاده از آن‌ها را متوقف کنید. خط چشم‌ها و ریمل‌ها ۳ الی ۶ ماه تاریخ انقضا دارند ک البته با خشک شدن و بد بو شدن آن‌ها می‌توانید متوجه فاسد شدن آن‌ها شوید. رژ لب‌ها تا ۲ سال قابل استفاده هستند اما اگر متوجه خشک شدن، روغنی شدن و سفت شدن آنها شدید دیگر از آنها استفاده نکنید.

براش‌های آرایشی را هر چند وقت یکبار بشویید و دقت کنید که هیچ یک از این محصولات را که دارید را با کسی به اشتراک نگذارید.

 

خرید لوازم آرایشی متناسب با نوع پوست

در دنیای لوازم آرایشی مدل‌های متنوع با رنگ‌های خیلی زیبایی وجود دارند که همه آن‌ها ممکن است دارای یکسری ویژگی‌هایی باشد درواقع شما از هر برند محصولات زیبایی مدل‌های خیلی گوناگونی می‌بینید در هر جایی دل‌های متنوعی خواهید دید و کارهایی که می‌خواهید انجام دهید تا حد زیادی به محصولات زیبایی شما بستگی دارد اما یک نکته‌ای که قبل‌از خرید محصولات زیبایی بستن اقدام برای تهیه آن باید در نظر داشته باشید این است که محصولات زیبایی که می‌خواهید تهیه کنید و بخرید حتما بهتر است متناسب با پوست شما باشد.

 

پوست صورت تعیین کننده اصلیست

چرا که شما حتی اگر بهترین محصولات زیبایی گران‌قیمت‌ترین را هم تهیه کنید اما متناسب با پوست صورت شما نباشد یعنی هستند به چهره شما نشیند به کارتان نمی‌آید پس در مورد خرید لوازم آرایشی اولین نکته و مهم‌ترین نکته این است که شما نوع پوستتان را در نظر بگیرید و محصولاتی را استفاده کنید که متناسب با پوست شما می‌باشد در قدم دوم زمانی‌که اگر پوستتان خشک چرب یا حتی پوست معمولی یا ترکیبی می‌باشد و به سراغ یکی از این محصولات رفتید پیشنهادی که ما به شما داریم این است که اصالت کالا را در نظر بگیرید پستو قدم او در ناگفته‌های محصولات زیبایی وجود دارد نوع پوست شما و اصالت آن‌ها چراکه نوع پوست تعیین‌کننده این است که چه لوازم آرایشی را استفاده کنید و کیفیت لوازم آرایشی هم تعیین‌کننده این هست که به پوست شما آسیب نمی‌رساند تا چه اندازه باعث زیبایی شما می‌شود و تا چه اندازه روی پوست شما ماندگاری و تاثیر دارد حتما در خرید لوازم آرایش این موارد را رعایت کنید تا شما بتوانید خریدهای به‌صرفه تر و مناسب‌تری داشته باشید.

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنــدهای محبــوب