چطور کرم پودر بخریم

موضوع : مجله زیبایی نیل

ارسال شده در تاریخ 25 خرداد 1400 توسط SORAYA

با این نکات بهترین کرم پودر را بخرید

چطور کرم پودر بخریم ؟نخستین قدم برای خرید آنلاین کرم پودر این است که رنگ پوستتان را درست تشخیص بدید به‌ صورت کلی در خرید لوازم آرایش هر چیز شناخت بهتری نسبت ‌به رنگ پوست و صورتتان داشته باشید خرید شما خیلی بهتر انجام می‌شود شما باید بدانید که رنگ پایی پوستتان سرد یا گرم؟ برای این کار دو روش وجود دارد اول از این ‌که باید ببینید که با توجه به تجربه ‌ای که داری چه رنگ‌هایی بیشتر بهتان بیاید و اگر رنگ‌های گرم مثل کرم و قهوه ‌ای به پوستتان می‌خورد؛ زمینه پوستتان گرم و اگر رنگ‌هایی مثل آبی و سبز به پوستتان می‌خورد زمینه پوستتان سرد است شاید فکر کنید که خرید کردن کرم پودر آن‌ هم به‌صورت آنلاین کار سخت و ریسکی باشد و باید در زمان خرید به موارد زیادی توجه کنیم که عموماً در فروشگاه‌های فیزیکی با کمک مشاوران خیلی بهش توجه نمی‌کنیم. درصورتی‌ که ایم مورد در خریدهای اینترنتی هم انجام می‌شود.

زمانی ‌که شما یک محصولی را می‌بینید نکاتی که در فروشگاه‌های حضوری به شما گفته می‌شود در آن‌ها نوشته ‌شده است و می‌توانید با خرید اینترنتی هم در هزینه و هم در زمانتان صرفه‌جویی کنید اول از همه برای خریدهای کرم پودر و این‌ که چطور کرم بخرید باید به سراغ فروشگاه‌هایی برویم که معتبر هستند و محصولات اصل را عرضه می‌کند و پس‌ از آن در قسمت کرم پود مدلی که نیاز داریم را انتخاب کنیم ما در ادامه چند مرحله به شما می‌گوییم که با رعایت کردن آن‌ها می‌توانید خیلی ساده و راحت کرم پود خریده و از آن خیلی‌خوب استفاده کنید و اگر این نکات را رعایت کنید از این به بعد مشتری خرید آنلاین لوازم آرایشی می‌شوید.

 

چطور کرم پودر بخریم

برای خرید کرم پودر باید رنگ و جنس پوست تان را بشناسید

 

چطور کرم پودر بخریم: شناختن رنگ پوست

اولین قدم برای‌ اینکه رنگ پوستتان را تشخیص دهید این است که باید بدانید رنگ پایه پوستتان چیست قبل‌ از این نکته به شما گفتیم که می‌کشید تشخیص بدید رنگ پوستتان سرد است یا گرم خیلی کارایی برایتان دارد مدل بعدی که می‌توانید برای شناسایی رنگ پوست انجام دهید این است که به رگ‌های مچ دستتان نگاه کنید اگر رگ‌های شما آبی بود رنگ پوستتان سرد برگ رنگ‌های شما سبز بود رنگ پوستتان گرم است.

رنگ چشم و مو هم می‌تواند خیلی کمک زیادی به شما بکند کسانی که پوست سرد دارند اغلب موهای آن‌ها بلند مشکی و یا قهوه‌ ای بدون قرمز و چشم‌های روشن هستند در صورتی ‌که کسانی که پوست گرم دارند موهایشان فندقی قرمز با چشمانی تیره و قهوه ‌ای و مشکی می‌باشد این نکات به شما در شناختن رنگ پوست کمک می‌کند و همین ‌طور تجربه شما در این حوزه تا حد زیادی به کمکتان می‌آید.

 

این شکلی می‌خواهید آرایش کنید

این نکته  برای این که چطور کرم پودر بخریم خیلی جالب به ‌نظر می‌رسد اما برای خرید آنلاین کرم پودر باید بدانید که چه ‌جوری قرار است آرایش کنید آرایش مات یا براق؟ این نکته در زمینه خرید به شما خیلی کمک می‌کند آرایشی طبیعی که اصلا مشخص نباشد یا آرایش غلیظ‌ تر و کمی پررنگ و آب‌تره به انتخاب چنین پودری بستگی زیادی دارد البته این‌ که در کجا می‌خواهید کرم پودر هم استفاده کنید و در چه فصلی از سال آن را می‌خرید هم تاثیر خیلی زیادی دارد اگر شما به ‌دنبال کرم پودرهایی هستید که برای آرایش شب باشد باید آن‌ها را با درصد بالای انتخاب کنید اگر پوست خشکی دارید که نه پودر های چرب و روغنی به کارتان می‌آید اگر پوست چرب دارید نه باید به سراغ کرم پودرهای معمولی ‌تر و ساده ‌تر بروید تا بتواند چربی صورتتان را کنترل کنند.

 

خرید کرم پودر مناسب

خرید کرم پودر مناسب و روشن تر از پوست تان

 

اگر در مورد پوست تا مطمئن نیستید یک‌رنگ روشن‌تر انتخاب کنید

در خرید لوازم آرایشی ممکن است زمانی ایجاد شود که شما بین انتخاب دو رنگ دو دل باشید. در خرید کرم پودر بود شاید برایتان جالب باشد اگر بین دو مدل کرم شک کردید رنگی را انتخاب کنید که روشن ‌تر از مدل عادی است چرا که اگر از صورت شما روشن تر بود روشن‌تر انتخاب کنید می‌توانید با ترکیب کردن سایر لوازم آرایش رنگ آن را به رنگ پایه صورتتان برسانید درصورتی ‌که اگر کرم پودر تیره ‌تر انتخاب کنید به پوستتان تیره بشود نمی‌توانید آن را روشن کنید و از نظر لوازم آرایش این کار امکان ‌پذیر نیست یا حتی در صورت انجام دادن هم حالت نازیبایی به ‌صورت شما می‌دهد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنــدهای محبــوب