نخ دندان

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

کشور

ناموجود
نخ دندان الوایت مدل میکرو مینت نخ دندان الوایت مدل میکرو مینت
19,000 تومان
عمده ناموجود
نخ دندان اورال بی مدل Satin Floss ( ایرلند ) نخ دندان اورال بی مدل Satin Floss ( ایرلند )
82000تومان
ناموجود
نخ دندان ریواج مدل charcoal Floss Mint نخ دندان ریواج مدل charcoal Floss Mint
38,000 تومان
ناموجود
نخ دندان ریواج مدل Floss Mint نخ دندان ریواج مدل Floss Mint
29,000 تومان
ناموجود
نخ دندان کمانی نعنایی الوایت 54 عددی نخ دندان کمانی نعنایی الوایت 54 عددی
30,000 تومان
ناموجود
نخ دندان اورال بی مدل Essentoal Floss ( ایرلند ) نخ دندان اورال بی مدل Essentoal Floss ( ایرلند )
74,000 تومان
% 34.1 ناموجود
نخ دندان کامان سری زنون مدل توتال نخ دندان کامان سری زنون مدل توتال
23,000 تومان
% 34.1 ناموجود
نخ دندان کامان سری زنون مدل حساس نخ دندان کامان سری زنون مدل حساس
23,000 تومان
% 28.4 ناموجود
نخ دندان کامان سری زنون مدل سفیدکننده نخ دندان کامان سری زنون مدل سفیدکننده
25,000 تومان
ناموجود
نخ دندان کمانی ریجوی نخ دندان کمانی ریجوی
11,000 تومان


هرآنچه باید در مورد نخ دندان بدانید

خرید بهترین انواع نخ دندان
با مسواک زدن به تنهایی نمی توانید، غذای باقی مانده بین دندان ها را تمیز کنید. به همین دلیل استفاده از نخ دندان تاثیر بیشتری برای جلوگیری از پوسیدگی دندان ها دارد و باعث پاکیزگی دندان ها و لثه های شما می شود.
نخ دندان اورال بی اصل
این برند از بهترین برندهای تولید شده نخ دندان است که ویژگی های بسیار و کیفیت بالایی دارد. با استفاده از این نخ دندان باکتری و پلاک های بین دندان را بیرون می آورد و خیلی راحت و آسان بین دندان و لثه های شما حرکت می کند.
نخ دندان کمانی
استفاده از این نخ دندان بسیار ساده و راحت است و برای کسانی که دندان ها و لثه های حساسی دارند مناسب است. این محصول با قابلیت انعطاف پذیری ایی که دارد کشیدن نخ دندان را ساده تر می کند و این امکان را فراهم می کند که لثه های شما دچار خونریزی نشوند.
نخ دندان دسته دار
این نخ دندان ها دارای یک دسته برای نگه داشتن نخ دادن و استفاده ساده تر از آن دارد و علاوه بر تمیز کردن فضای بین دندان ها در انتهای آن یک شی تیز گذاشته شده که می توان به عنوان خلال دندان از آن استفاده کرد. همچنین برای تمیز کردن سطح زبان نیز مناسب هستند و مانند زبان شویه عمل میکنند.
خرید نخ دندان ارتودنسی
دندان های ارتودنسی شده در معرض خرابی و پوسیدگی بیشتری قرار دارند به همین دلیل استفاده از نخ دندان ارتودنسی امری ضروری برای حفظ سلامت دندان ها است. نخ دندان معمولی ممکن است به براکت های ارتودنسی گیر کنند اما نخ دندان های ارتودنسی دارای نخ مومی هستند که به راحتی بین سیم ها و دندان شما جابجا می شوند و ریش ریش نمی شوند.
خرید عمده محصولات بهداشت دهان و دندان
در طول روز شما نیاز به تمیز کردن و شستشو دهان و دندان های خود دارید. بهتر است که این محصولات را از برند ها و مکان های معتبر خریداری کنید. سایت نیل آرایشی با دسترسی راحت به شما این امکان را می دهد که به صورت آنلاین و در منزل به راحتی صاحب محصولاتی با کیفیت و با برندهای اصل شوید.
قیمت نخ دندان
مسواک زدن به تنهایی برای حفظ سلامت دندان و لثه ها و جلوگیری از خرابی آنها کافی نیست، نخ دندان باعث می شود تا به سطوح غیر قابل دسترس دندان نیز دسترسی داشته باشید. هزینه ایی که برای خرید نخ دندان و محصولات بهداشتی دهان و دندان پرداخت می کنید بسیار مقرون به صرفه تر از زمانی است که دندان و لثه شما دچار آسیبی شده است و هزینه درمان و دندان پزشکی بالاتر است.