براش آرایشی

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

کشور

عمده
براش کیفی مستطیلی 12 تیکه براش دوازده تیکه کیف مستطیلی
215000تومان
ست براش دوازده تیکه بی اچ کیف استوانه ای خالخالی ست براش دوازده تیکه بی اچ استند استوانه ای خالخالی
245,000 تومان
عمده
فوم شستشو صورت تیوپی براش دار آمینو اسید توز کد 0229 فوم شستشو صورت تیوپی براش دار آمینو اسید توز کد 0229
75000تومان
عمده
ست براش چهار تیکه پری دریایی ست براش چهار تیکه پری دریایی
31000تومان
عمده ناموجود
براش 10 تیکه نئونی پری دریایی براش 10 تیکه نئونی پری دریایی
42000تومان
ناموجود
براش 14 تیکه کیف پارچه ای براش 14 تیکه کیفی طرح چرم
195,000 تومان
عمده ناموجود
براش 5 تیکه دسته الماسی براش 5 تیکه دسته الماسی
35000تومان
عمده ناموجود
براش 5 تیکه طرح گربه جعبه دار یالیکای براش 5 تیکه فانتزی جعبه دار یالیکای
65000تومان
عمده ناموجود
براش 8 تیکه مینی فیکس دسته دورنگ براش 8 تیکه مینی فیکس دسته دورنگ
40000تومان
ناموجود
براش تکی الیت شماره 15 براش تکی الیت شماره 15
28,000 تومان
% 36.8 ناموجود
براش تکی دسته رنگی براش تکی دسته رنگی مارک دار
12,000 تومان
ناموجود
براش تکی دسته مشکی مارک دار براش تکی دسته مشکی مارک دار
18,000 تومان
ناموجود
براش تکی دو طرفه بیوتی براش تکی دو طرفه بیوتی
26,000 تومان
ناموجود
براش تکی ساده براش تکی ساده
18,000 تومان
ناموجود
براش ده تیکه دسته چند رنگ پری دریایی براش ده تیکه دسته چند رنگ پری دریایی
105,000 تومان
ناموجود
براش ده تیکه نئونی دسته پیچی براش ده تیکه نئونی دسته پیچی
45,000 تومان
عمده ناموجود
براش دوازده تیکه آناستازیا قوطی فلزی براش دوازده تیکه آناستازیا قوطی فلزی
55000تومان
عمده ناموجود
براش 12 تیکه هلو کیتی براش دوازده تیکه هلو کیتی
69000تومان
% 35.3 ناموجود
براش ماسک دسته چوبی براش ماسک دسته چوبی
11,000 تومان
عمده ناموجود
براش ماسک دو طرفه پرزدار براش ماسک دو طرفه پرزدار
15000تومان


هرآنچه باید در مورد براش آرایشی بدانید

خرید براش آرایشی
براش آزایشی جزء لوازم آرایشی پرکاربرد می باشد که در کیف هر خانومی وجود دارد. از براش های برای زدن پودرهای آرایشی و لوازم مختلف گفته می شود. امروزه براش ها نقش مهمی برای آرایشگران دارد. شما می توانید با استفاده از براش آرایشی لوازم را صورت تان پخش کنید و بخش های ناهموار صورت تان را با سایر قسمت ها در نظر داشته باشید. ما در فروشگاه  لوازم آرایشی نیل انواع و اقسام محصولات آرایشی را دارم که به شما می خواهیم درمورد براش های آرایشی بگوییم.
قیمت براش آرایشی
برای‌اینکه بخواهید یک خرید بدون مشکل و راحت را انجام دهید می‌توانید از فروشگاه لوازم آرایشی نیز با توجه به قیمت براش آرایشی که به مدل محصول و برند تولیدکننده‌ی آن ارتباط مستقیمی دارند آن را انتخاب کنید همین‌طور انواع آن‌هم یکی دیگر از فاکتورهای تعیین‌کننده قیمت آن می‌باشد. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که در فروشگاه لوازم آرایشی نیز انواع و اقسام براش های آرایشی با قیمت‌های متنوع وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را تهیه کنید.
خرید بهترین مارک براش آرایشی
براش های آرایشی با کیفیت باعث می شوند شما بهترین استفاده در طولانی مدت را از آنها داشته باشد. هرچه کیفیت موی استفاده شده در برس های آنها بیشتر باشد باعث می شود آرایش شما بی نقص تر باشد.
ست براش آرایشی اصل
ست های براش دارای انواع گوناگون براش هستند که هرکدام برای اجزای مختلف صورت به کار برده می شود. با خرید این ست ها همزمان چندین براش آرایشی پرکاربرد در وسال خود خواهید داشت. براش های آرایشی در مدل های مختلفی ساخته می شوند که هرکدام عملکرد مناسب خود را دارند و به صورت یک ست کامل به فروش می رسند.
خرید پک براش آرایشی
شما می‌توانید انواع براش های آرایشی را از فروشگاه لوازم آرایشی نیل با قیمت مناسب و تنوع بالا تهیه کنید امروز براش آرایشی اهمیت زیادی نه‌تنها برای کسانی که می‌خواهند به‌صورت روزانه و آرایش کنند دارد بلکه برای کسانی که به‌صورت تخصصی خدمات آرایش و زیبایی را ارائه می‌دهند اهمیت دارد به‌همین دلیل بازار خریدوفروش آن بسیار زیاد است.
خرید انواع براش آرایشی
براش های آرایشی در جاهای مختلفی استفاده می شود که هر کدام از آن ها دارای نوع مختلفی است ما در ادامه انواع براش آرایشی را به شما معرفی می کنیم که باید از آن ها استفاده کنید.
براش کرم پودر
براش کرم پودر مهم ترین ابزار برای ایجاد پوستی صاف و یکدست برای شما است. براشی که برس نرم و پهن دارد برای استفاده از پنکک صورت مناسب است و براشی که برسی محکم و نازک تر دارد برای استفاده کرم پودر مناسب تر است. این براش ها تمامی نقاط صورت را پوشش می دهند و کرم روی صورت شما صاف و یکدست پخش می شود.
براش پنکک
شما هر پنککی که استفاده کنید به براش نیار دارید و با استفاده از فرمول آن می توانید یکی از آن ها را بردارید. اگر شما از پنکک برای پوشش دادن جای لک، جوش و … استفاده نمی کنید. می توانید به سراغ براش های نرم یا کرکی باشید، چون که این مدل براش ها نمی گذارند پنکک بیش از حد پخش شود. از طرفی شما از براش آرایشی می توانید برای زدن رژ گونه و … هم بهره بگیرید.
براش کانسیلر
شکل و فرم بینی تا حد زیادی اهمیت دارد. این براش ها این قابلیت را فراهم می کنند تا برای بخش های بزرگ صورت استفاده کرد تا بتوان آن ها را کوچک تر نمایش داد. کانسیلر ها یکی از پراستفاده ترین لوازم آرایش در حال حاضر می‌باشد که برای پوشاندن بخش‌های مختلف صورت استفاده می‌شود.

این براش آرایشی  باعث می‌شوند تا شما عیوب صورتتان را برطرف کنید یا این‌که از آن برای زاویه سازی صورت استفاده کنید. براش کانسیلر به شما این قابلیت را می‌دهد تا حتی از آن‌ها برای زیر چشمانتان هم استفاده کرده و یا این‌که از آن‌ها برای کوچک کردن بینی یا استخوان‌های گونه یا جاهای مختلف صورت استفاده کنید.
براش رژگونه
براش رژگونه یکی دیگر از لوازم آرایشی می باشد که اندازه آن کوچک تر از براش پنکک بوده و از اشکال گنبدی شکل با موهای نرم و بلند برخوردار است. براش رژ گونه برای شما اهمیت زیادی داشته و سبب می شود تا گونه هایتان را برجسته تر کند. برای انتخاب براش رژ گونه یادتان باشد هر اندازه متراکم تر باشد رنگ بیشتری روی گونه هایتان ایجاد می کند.
براش کانتورینگ
این براش آرایشی هم جزء پر کاربرد ترین براش هاست ک در عین حال می تواند خطوط صورت را پوشش دهد می تواند کارایی دیگری هم داشته باشد تا شکل چهره تان را عوض کند. براش کانتورینگ یکی از مهم ترین ابزارها برای آرایشگران است.