لاک پاک کن

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برندهرآنچه باید در مورد لاک پاک کن بدانید

خرید لاک پاک کن
لاک پاک کن های امروزه کمترین آسیب را به ناخن های شما می زنند و حتی باعث می شوند پوست دست شما نرم و ناخن هایی محکم داشته باشید. لاک پاک کن ها حاوی موادی مغذی هستند که باعث دوام و رشد ناخن های شما می شود. همچنین دارای ترکیبات معطر و ویتامین هایی مفید برای سلامت دست های شما هستند. هرچه محصول پاک کننده کیفیت بیشتری داشته باشد قدرت پاک کنندگی بیشتری دارد و در همین حین سلامت ناخن شما را حفظ می کند. لاک پاک کنی را انتخاب کنید که علاوه بر قیمتی مناسب قدرت پاک کنندگی مناسبی با لاک های انتخاب شده برای شما داشته باشد.
خرید انواع لاک پاک کن
لاک پاک کن ها انواع مختلفی دارند و هرکدام از آنها با یکدیگر تفاوت دارند. با استفاده از آنها می توانید رنگ لاک خود را تغییر دهید و لاک های قبلی را پاک کنید. لاک پاک کن ها کمترین آسیب را به ناخن های شما میزنند و بعضی از آنها ویتامین هایی دارند که برای تقویت ناخن نیز مناسب است. برخی از لاک پاک کن ها دارای مقدار کمی استون و برخی دیگر فاقد استون می باشند. لاک پاک کن های دارای استون بسیار قوی تر بوده و برای پاک کردن لاک های سخت تر مورد استفاده قرار می گیرد. اما لاک پاک کن های بدون استون علاوه بر پاک کنندگی سلامت پوست دست شما را حفظ کرده و موجب رشد و تقویت ناخن های شما می شود.
قیمت لاک پاک کن
لاک پاک کن ها در بازار از هر جهت با هم متفاوت هستند به همین دلیل قیمت های متفاوت و گوناگونی دارند. قیمت این لاک پاک کن ها بستگی به برند لاک پاک کن ها، اندازه و حجم آنها و همینطور بسته به کیفیت و کارایی هرکدام از این محصولات دارد. کیفیت گوناگون لاک پاک کن ها بسیار مهم است زیرا سلامت ناخن های شما را در بر می گیرد.
قیمت پد لاک پاک کن
پدهای لاک پاک کن در انواع گوناگونی هستند و برای انواع ناخن مناسب اند. این پدها با کیفیت های متفاوتی ارائه شده و قیمت های مناسبی دارند که برای حفظ سلامت ناخن نیز مناسب هستند.
پد لاک پاک کن
پد های لاک پاک کن هم قابلیت پاک کنندگی بسیار قوی دارند و هم فضای کمی اشغال می کنند که برای سفرها بسیار مناسب هستند. این پد ها بسیار با کیفیت هستند و این پد ها آغشته به محلول مراقبتی مناسب برای پوست دست و ناخن شما است و به سلامت دست شما آسیبی نمی رساند.
لاک پاک کن مایع
لاک پاک کن مایع دارای محلولی مایع است که فاقد استون بوده و ضرری برای ناخن های شما ندارد. بسته بندی این محلول ها به گونه ایی است که آن ها را مقرون به صرفه تر از بقیه انواع لاک پاک کن ها می کند و استفاده از محلول را راحت تر و ساده تر کرده است.
لاک پاک کن کاسه ای
لاک پاک کن های کاسه ایی با پد های بزرگ و تعداد زیادی که دارند بسیار مقرون به صرفه تر هستند. این پد ها به راحتی لاک ها را پاک می کنند و بسیار قوی اند که پاک کردن لاک را برای شما راحت تر می کنند. همچنین مناسب برای انواع پوست هستند و رایحه خوبی دارند.
لاک پاک کن قوطی
لاک پاک ها دارای ترکیباتی هستند که از خشکی و شکنندگی ناخن ها جلوگیری می کند. همینطور دارای ترکیباتی هستند که معطر و بوی خوبی دارند و ترکیباتی مانند روغن ها و ویتامین هایی که برای حفظ سلامت ناخن ها بسیار مناسب می باشند.
خرید عمده لاک پاک کن
لاک پاک کن ها با کیفیت های بسیار بالا و با کمترین قیمت را در سایت نیل آرایشی می توانید خریداری کنید. لاک پاک کن های حاوی ویتامین مفید و با ترکیباتی که ازناخن شما مراقبت می کند را با بهترین قیمت از ما خریداری کنید. محصولات لاک پاک کن دارای کیفیت بالایی است و از برند های معتبر و اصل هستند.