سفید کننده دندان

% 13.8 عمده
محلول سفید و درخشان کننده دندان لانبنا کد LB6092 محلول سفید و درخشان کننده دندان لانبنا کد LB6092
125000تومان
ناموجود
لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل لمینت متحرک اسنپ آن اسمایل
80,000 تومان
% 6.7 عمده ناموجود
پک چسب سفید کننده دندان 3D چهارده عددی پک چسب سفید کننده دندان 3D چهارده عددی
70000تومان
ناموجود
قلم سفید کننده دندان بریلی قلم سفید کننده دندان بریلی
44,000 تومان
ناموجود
قلم سفید کننده دندان دزلینگ وایت قلم سفید کننده دندان دزلینگ وایت
19,000 تومان
ناموجود
قلم سفید کننده دندان لانبنا قلم سفید کننده دندان لانبنا
45,000 تومان
ناموجود
موس سفید کننده و ضد پلاک دندان لانبنا موس سفید کننده و ضد پلاک دندان لانبنا | 0991
82,000 تومان
ناموجود
نوار سفید کننده دندان 3D وایت نوار سفید کننده دندان 3D وایت
25,000 تومان

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

هرآنچه باید در مورد سفید کننده دندان بدانید

خرید بهترین سفید کننده دندان

معمولا با مصرف غذاها و نوشیدنی های نامناسب مانند نوشابه و قهوه باعث می شود تا دندان ها تغییر رنگ دهند. استفاده از سفید کننده ها باعث روشن شدن دندان ها می شود.

خمیر دندان سفید کننده

با کمک خمیر دندان های سفید کننده می توان تمامی لکه های سطحی دندان را که از مصرف چای و قهوه و یا سیگار ایجاد شده اند را از بین ببرد و همچنین روشی بدون ضرر و بسیار موثر برای سفید کردن دندان ها است. این خمیر دندان ها دارای مواد شیمیایی مخصوصی هستند که لکه های سطحی دندان را از بین می برند و روشی با ایمنی بالاتر نسبت به مواد ساینده دندان است.

آیا خمیر دندان باعث سفیدی دندان می شود؟

خمیر دندان سفید کننده لکه های سطحی بیشتری را نسبت به خمیر دندان های معمولی از بین می برند و باعث سفیدی دندان ها می شوند، اما خمیر دندان های معمولی برای بهبود سلامت دهان و دندان ساخته می شوند. خمیردندان حاوی سیلیس، یک ماده ساینده، لکه های روی دندان را با شستشوی سطح دندان ها از بین می برد و محصولاتی حاوی پراکسید هیدروژن باعث سفید شدن دندان می شود.

نکات استفاده از خمیر دندان سفید کننده

  • توصیه می شود دندان های خود را دو بار در روز به مدت 2 دقیقه با خمیر دندان سفید کننده مسواک بزنید.
  • از خمیر دندان های سفید کننده بیش از حد استفاده نکنید، زیرا با استفاده بیش از حد باعث آسیب به مینای دندان خود و یا منجر به حساسیت دندان می شوید. بیشتر خمیردندان ها به صورتی فرموله شده اند که فقط یکبار در روز باید استفاده شوند، با این حال دستورالعمل‌های روی تیوب یا بسته‌بندی این محصولات را دنبال کنید.
  • از مسواکی با برس نرم استفاده کنید و بیش از حد برس را روی دندان فشار ندهید تا باعث از بین رفتن مینای دندان نشوید.

قطره سفید کننده دندان

این قطره ها باعث حذف کامل جرم های ناشی از مصرف دخانیات می شود و همچنین با استفاده مداوم می تواند لک و زردی روی دندان را از بین ببرد. علاوه بر زیبا و تمیز جلوه دادن دندان ها باعث می شود تا بوی بد دهان از بین برود.

قلم سفید کننده دندان

دندان های سفید و تمیز باعث لبخندی زیبا می شوند که قلم سفید کننده راه را برای شما ساده تر می کند و در منزل نیز می توانید استفاده کنید. ژل درون قلم ها باعث می شوند تا لکه های باقی مانده روی سطح دندان از بین بروند و باعث درخشندگی بیشتر دندان ها می شود. قلم های سفید کننده به سرعت روی دندان شما تاثیر می گذارند و همچنین قبل حمل نیز هستند.

نحوه عملکرد قلم های سفید کننده دندان

قلم های سفید کننده معمولاً حاوی یکی از دو سفید کننده پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید هستند. این سفید کننده ها با شکستن لکه ها به قطعات کوچکتر باعث می شوند تا دندان ها درخشان تر بنظر برسند. قلم های سفید کننده دندان به سرعت و به سادگی باعث سفید شدن دندان شده و قابل حمل هستند.

قلم های سفید کننده معمولا روی لکه های قهوه ای یا خاکستری کارایی ندارند اما لکه های زرد را سفید می کنند. همچنین قبل از استفاده باید طبق دستورالعمل ها جلو بروید، زیرا مواد سفید کننده باید مدت زمان معینی روی دندان های شما باقی بماند و بعد از استفاده از خوردن، نوشیدن دوری کنید.

نحوه استفاده قلم سفید کننده دندان

در ابتدا دندان های خود را با یک مسواک نرم تمیز کنید و سپس یک لایه نازک از ژل روی قلم را روی سطح دندان بمالید و در انتها آنرا نشویید زیرا باید روی دندان شما بماند تا اثر داشته باشد.

ممکن است گاهی پس از استفاده از محصولات، به دلیل پراکسید موجود در سفید کننده باعث حساسیت دندان شما شود و عصب دندان شما را تحریک کند. اما قلم های سفید کننده دارای دوز پایین هستند و این نوع حساسیت موقتی است.

نوار سفید کننده دندان

نوار های سفید کننده حاوی موادی هستند که خاصیت سفید کنندگی بالایی دارند. این نوار ها می توانند حتی لکه های عمقی روی دندان ها را سفید کنند. این سفید کننده ها نسبت به عملکردشان قیمت مناسبی دارند.

نوار سفید کننده دندان چیست؟

نوارهای سفید کننده دندان حاوی پراکسید یا سفید کننده هستند. به همان روشی که سفید کننده برای لباس یا موهای شما عمل می کند، دندان های شما را سفید می کند. اکثر نوارهای سفید کننده از پلی اتیلن ساخته شده اند که نوعی پلاستیک نازک و کشسان است که باید این نوارها را روی دندان بگذارید تا با مینای دندان تماس پیدا کند و رنگ طبیعی و سفید آنها را باز گرداند. برخی از نوارها باید پس از مدت زمان مشخصی برداشته شوند، در حالی که برخی دیگر نباید برداشته شوند.

مزایای نوارهای سفید کننده دندان

از مزیت اصلی نوارهای سفید کننده دندان می توان به ارزان بودن این روش  نسبت به سایر روش ها اشاره کرد. پلاستیک و پراکسید هر دو مواد نسبتا ارزانی برای تولید هستند و هزینه زیادی ندارند.

مزیت دیگر این نوارها، استفاده آسان است. این نوارها دارای دو مجموعه برای دندان های بالا و پایین هستند و معمولاً باید آنها را دو بار در روز به مدت 2 هفته استفاده کنید.

معایب نوارهای سفید کننده دندان

استفاده بیش از حد از این نوارها می تواند برای مینای دندان مضر باشد و همچنین می تواند به بافت لثه آسیب برساند.

اکثر نوارهای سفید کننده برای استفاده بی خطر هستند. اما برخی از نوارهای سفید کننده حاوی دی اکسید کلر هستند که باعث آسیب به مینای دندان می شوند و خطر پوسیدگی را افزایش می دهد.

نحوه استفاده نوار سفید کننده دندان

قبل از استفاده از نوار دندان های خود را مسواک بزنید، زیرا اگر پلاک و باکتری روی دندان ها وجود داشته باشد، بین نوار و دندان محبوس شده و احتمال پوسیدگی دندان و سایر مشکلات بیشتر می شود و همچنین کار برای نوارهای سفید کننده دشوارتر می شود.

سعی کنید زمانی از مسواک زدن بگذرد و سپس نوارهای سفید کننده دندان استفاده کنید، زیرا گاهی اوقات ممکن است باعث تحریک لثه ها شود.

پس از برداشتن نوار لکه و یا ژل سفید کننده مشاهده کردید، می توانید بلافاصله پس از برداشتن نوارها مسواک بزنید.

چسب سفید کننده دندان

سریع ترین و بهترین روش برای سفید کردن دندان ها استفاده از چسب سفید کننده دندان است که به راحتی و بدون صرف هزینه زیادی دندان های زرد و لکه ها را از بین می برد.

نحوه عملکرد چسب سفیدکننده دندان

این چسب ها دارای نوارهای پلاستیکی منعطفی هستند که روی آنها ژل سفیدکننده دارای پراکسید هیدروژن یا پراکسید کاربامید قرار گرفته است.

دقت کنید که چسب سفیدکننده دندان برای روشن کردن دندان‎هایی که از بدو رویش تیره بوده‎اند، کاربرد ندارد و رنگ طبیعی دندان را تغییر نمی‎دهد.

نحوه استفاده از چسب سفید کننده دندان

هر چسب شامل دو نوار سفیدکننده، یکی برای فک بالا و دیگری برای فک پایین است که باید با دقت آن را روی دندان بچسبانید. دقت داشته باشید تا چسب با لثخ برخورد نداشته باشید، زیرا باعث سوزش و ایجاد حساسیت لثه می شود.

عوارض چسب سفید کننده دندان

این محصولات عوارض خاصی برای افراد ندارد، اما باید به نحوه و تعداد دفعات استفاده دقت نمایید. همچنین استفاده از این محصول برای رای افراد حساس به دارو و خانم‎های باردار توصیه نمی‎شود.

خرید عمده محصولات سفید کننده دندان

سفید کننده های دندان جرم ها و لکه های روی دندان های شما را از بین می برد. شما می توانید با خرید عمده این محصولات، از بهترین برند ها و با کیفیت ترین سفید کننده های دندان با قیمتی ارزان بهره شوید. برخی از خمیردندان و دهان شویه ها نیز دارای سفید کننده برای دندان ها هستند.

قیمت محصولات سفید کننده دندان

بهترین برندهای تولید کننده محصولات بهداشت دهان و دندان با قیمتی بسیار ارزان تر از بازار را می توانید از سایت نیل آرایشی خریداری نمایید.