پد روزانه

فیلتر محصولات

مرتب سازی

برندهرآنچه باید در مورد پد روزانه بدانید

خرید پد روزانه
پد های روزانه برای حفظ پاکیزگی و بهداشت ایجاد شده اند که موجب می شوند تا ترشحات عادی روزانه باعث ایجاد حس ناخوشایند در شما نشود. این پد ها باعث حفظ خشکی لباس زیر شما می شوند، مرطوب شدن لباس شما باعث می شود تا مکان مناسبی برای انواع باکتری ها و قارچ ها باشد به همین دلیل پد های روزانه باعث جلوگیری از عفونت می شوند.
خرید پد بهداشتی بانوان
با استفاده از پد بهداشتی بانوان میتوانید راحت تر با ساختار طبیعی بدن زنان و ترشحاتی که از واژن به صورت طبیعی خارج می شوند روبرو شوید. این پد ها مناسب برای کسانی که در طول روز بیشتر خارج از منزل هستند بسیار مناسب است زیرا باعث می شود لباس زیر شما مرطوب نشود و لکه ای روی لباس شما ایجاد نشود.
خرید پد روزانه معطر
ترشحات روزانه باعث ایجاد حس خیسی و رطوبت می شوند و همین امر موجب ایجاد بوی نامطبوع می شود و این محصول می تواند بوی بد ناشی از ترشحات واژن را از بین ببرد.
خرید پد بهداشتی برای ترشحات
پد های روزانه در سایز های مختلفی تولید می شوند و جذب فوق العاده ای دارند. این پد ها کوچک تر و نازک تر از نوار بهداشتی است و برای روز های آخر عادت ماهانه و ترشحات روزانه گرینه مناسبی هستند. پدهای بهداشتی بسیار نازک و ظریف هستند که برای تنفس در طول روز مناسب هستند.
خرید عمده محصولات بهداشتی بانوان
محصولات بهداشتی بانوان با کمترین قیمت و بهترین کیفیت های تولید شده را می توانید از ما خریداری کنید. پد های بهداشتی ضد حساسیت، با قدرت جذب بالا و بسیار نرم هستند.
قیمت پد روزانه
محصولات بهداشتی بانوان در سایت نیل آرایشی، بسیار با کیفیت و با قیمت مناسبی در دسترس هستند. پد های بهداشتی با توجه به ساختار تولیدشان و ویژگی هایی که دارند قیمت متفاوتی دارند.