ژل بهداشتی بانوان

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

کشورهرآنچه باید در مورد ژل بهداشتی بانوان بدانید

خرید ژل بهداشتی بانوان
ژل بهداشتی بانوان باعث می شود تا باکتری های مضر ناحیه واژن از بین بروند و باعث رفع بوی نامطبوع می شود. ژل های شستشو علاوه بر پاک کنندگی، باعث جلوگیری از عفونت واژن می شوند. این محصول دارای ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری هستند که برای از بین بردن عوامل بیماری زا مناسب اند و همچنین برای استفاده روزانه مشکلی ایجاد نمی کنند.
خرید بهترین برند ژل بهداشتی
ژل های شستشو بانوان برای رفع بوی بد واژن و یا سوزش و خارش ناحیه تناسلی مناسب هستند. این محصول برای بهداشت و سلامت ناحیه تناسلی و جلوگیری از بیماری های گوناگون است. باید توجه داشته باشید که سلامت و بهداشت ناحیه تناسلی توجه زیادی لازم دارد به همین دلیل بهتر است برای خرید این محصولات، بهترین برندهای تولید شده را انتخاب کنید.
ژل بهداشتی بانوان هیدرودرم
این محصول حاوی مواد مغذی و عصاره های گیاهی است که باعث جلوگیری از خشکی ناحیه تناسلی می شود و آن را مرطوب نگه می دارد. همچنین دارای خاصیت ضد التهاب است که باعث کم کردن خارش و سوزش واژن می شود. این محصول با ترکیبات بسیار ملایم باعث جلوگیری از افزایش باکتری ها می شود. همچنین بدون ایجاد حساسیت پوستی برای شما باکتری های مضر را از بین می برد.
خرید انواع ژل شستشو
ژل های شستشو بانوان انواع مختلفی دارند که برای هر سنی در بانوان مناسب باشند. این ژل ها در دوره های مختلفی مانند متاهلی، یائسگی و برای دوشیزگان دارای ترکیبات مختلفی هستند.
خرید ژل شستشو بانوان
ژل های شستشو دارای ترکیبات ملایمی هستند که باعث می شوند در ناحیه تناسلی اگر احساس خارش یا سوزش دارید حین شستشو برطرف شود. همچنین باعث پیشگیری عفونت واژن شده و از التهاب آن جلوگیری می کند. عصاره های خوشبو کننده ایی که درون ژل ها استفاده می شود موجب رفع بوی بد واژن می شود و همینطور ژل ها دارای خاصیتی هستند که ناحیه تناسلی را مرطوب نگه داشنه و از خشکی آن جلوگیری می کنند.
خرید ژل بهداشی بانوان یائسه
بانوان یائسه دارای پوست نازک و خشک هستند که بیشتر دچار خشکی و سوزش واژن می شوند، با استفاده از این محصول می توانند خشکی واژن را از بین برده و رطوبت کافی را ایجاد کنند همچنین با خرید این محصول می توانید از التهاب و تحریک پذیری پوست جلوگیری کرده و احتمال عفونت را بسیار کم کنید.
خرید ژل بهداشتی دوشیزگان
خانم های مجرد بهتر است از ژل شستشو مخصوص دوشیزگان استفاده کنند زیرا در معرض بیماری هایی که ناشی از رابطه جنسی نیستند و ژل های شستشوی بسیار ملایم تر مناسب آن ها است.
قیمت ژل بهداشتی بانوان
ژل های بهداشتی با توجه به کاربرد ها و استفاده هایی که برای بانوان دارد قیمت های مختلفی دارد. همچنین ترکیبات استفاده شده و برند آن ها نیز در قیمت گذاری تاثیر به سزایی دارد.