لوازم آرایش چشم

% 17.1 عمده
خط چشم ماژیکی قلمی آرت اسکین خط چشم ماژیکی قلمی آرت اسکین کد as975022
34000تومان
% 37.9 رکورد
خط چشم ماژیکی قلمی مک خط چشم ماژیکی قلمی مک کد 7811
قیمت اصلی 29,000 تومان بود.قیمت فعلی 18,000 تومان است.
% 21.8 عمده
خط چشم ماژیکی قلمی هدی بیوتی کد 653A خط چشم ماژیکی قلمی هدی بیوتی کد 653A
43000تومان
% 22.5 رکورد
خط چشم ماژیکی مک خط چشم ماژیکی پوکه فلزی مک
قیمت اصلی 89,000 تومان بود.قیمت فعلی 69,000 تومان است.
% 11.8 عمده
خط چشم ماژیکی کالیستا بیوتی کد ca - 01 ( پوکه فلزی ) خط چشم ماژیکی کالیستا بیوتی کد ca – 01 ( پوکه فلزی )
75000تومان
خط چشم ماژیکی گرجس آیز بلک دایموند مای خط چشم ماژیکی گرجس آیز بلک دایموند مای
145,000 تومان
% 42.1 رکورد
خط چشم مشکی پاریس خط چشم مشکی پاریس
قیمت اصلی 38,000 تومان بود.قیمت فعلی 22,000 تومان است.
% 8.6 عمده
خط چشم مویی سرمه ای هندیان ( شماره 12 ) خط چشم مویی سرمه ای هندیان ( شماره 12 )
32000تومان
% 12.7 عمده
خط چشم مویی ژولیوس بیوتی ( درب طلایی و نقره ای ) خط چشم مویی ژولیوس بیوتی ( درب طلایی و نقره ای )
69000تومان
% 11.8 عمده
خط چشم مویی کالیستا بیوتی کد ca - 01 ( پوکه فلزی ) خط چشم مویی کالیستا بیوتی کد ca – 01 ( پوکه فلزی )
75000تومان
% 10.9 عمده
ریمل بست بیوتی اترنتی کد mma1363 ( درجه دو ) ریمل بست بیوتی اترنتی کد mma1363 ( درجه دو )
49000تومان
ریمل بلند کننده لش آپ کلیک نوت ریمل بلند کننده لش آپ کلیک نوت
276,000 تومان
% 30.6 رکورد
ریمل حجم دهنده شیگلم های کپی کد V803 ریمل حجم دهنده شیگلم های کپی کد V803
قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 59,000 تومان است.
% 16.9 عمده
ریمل حجم دهنده لندن ( سبز ) ریمل حجم دهنده لندن های کپی ( سبز )
49000تومان
% 16.9 عمده
ریمل حجم دهنده لندن های کپی ( نارنجی ) ریمل حجم دهنده لندن های کپی ( نارنجی )
49000تومان
% 15.4 عمده
ریمل حجم دهنده لورا بیوتی کد LM001 ریمل حجم دهنده لورا بیوتی کد LM001
55000تومان
% 27.3 عمده
ریمل حجم دهنده لورا بیوتی کد LM007 ریمل حجم دهنده لورا بیوتی کد LM007
40000تومان
% 21.8 رکورد
ریمل درب طلایی هدی موجی ریمل درب طلایی هدی موجی
قیمت اصلی 55,000 تومان بود.قیمت فعلی 43,000 تومان است.
% 6.8 عمده
ریمل سه فرچه گاش بیوتی کد ‌A0241 ریمل سه فرچه گاش بیوتی کد ‌A0241
55000تومان
ریمل سه کاره فارفاشا ( پوکه صورتی ) ریمل سه کاره فارفاشا ( پوکه صورتی )
99,000 تومان

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

فیلتر توسط محصول رنگ

برند

کشور

هرآنچه باید در مورد لوازم آرایش چشم بدانید

خرید لوازم آرایش چشم

لوازم آرایش چشم یکی از ملزومات مورد نیاز برای خانم هاست. چشم ها همان طور که می دانید تاثیر زیادی روی زیبایی دارند. کسانی که چشم های زیبا دارند از نظر دیگر افراد جذاب تر دیده می شوند. برای این که بخواهید صورت جذابی داشته باشید باید از لوازم آرایشی چشم استفاده کنید. در زمان های گذشته تنها از یک مداد چشم برای زیبا تر کردن چشم ها استفاده می کردند در صورتی که امروزه مدل های مختلفی از لوازم برای آرایش چشم وجود دارد. شما می توانید انواع لوازم آرایش چشم را در فروشگاه لوازم آرایشی نیل تهیه کنید.

خرید انواع لوازم آرایش چشم

سایه چشم

سایه چشم  یکی از لوازم آرایش چشم پر کاربرد است، سایه بی روح بودن و حالت خستگی چشم را از بین می برد و چشم ها را جذاب تر نشان می دهد. سایه چشم می تواند با سایر ابزارهای آرایشی صورت ترکیب شود و یک شکل زیبا به چهره ببخشد. امروزه انواع و اقسام مدل های سایه چشم وجود دارد که رنگ های مختلفی دارند، شما با توجه به چهره تان و همین طور سبک آرایشی که دارید می توانید یکی از این سایه های چشم را تهیه کنید.

ریمل

ریمل یکی از مهم ترین لوازم آرایش چشم به شمار می رود. اگر شما یک کیف لوازم آرایش داشته باشید؛ حتما یکی از لوازم شما ریمل خواهد بود. مژه ها نقش مهمی در جلوه دادن به چشم ها دارند. اگر مژه ها حجیم باشند، چشمان را درشت تر و جذاب تر نشان می دهند. انواع ریمل وجود دارند که با توجه به شکل چشمان شما می توانند آن ها را زیبا تر کنند. اگر شما مژه های پر، بلند و ضخیم دوست دارید از انواع ریمل با فرچه های متفاوت می توانید استفاده کنید تا چشمان تان را بزرگ تر و زیبا تر نشان دهید.

خط چشم

خط چشم از گذشته تا به امروز لوازم آرایشی می باشد که چشمان را زیبا می کند. خط چشم، چشمان فرد را درشت تر کرده و همین طور باعث حالت دهی آن می شود. خط چشم ها امروزه در مدل های گوناگونی وجود دارد که از جمله آن ها می توان به ماژیکی، مویی، کوزه ای و … اشاره کرد که انواع آن را می توانید در فروشگاه لوازم آرایشی نیل تهیه کنید.

مداد چشم

مداد چشم هم مانند خط چشم جزء لوازم آرایشی است که از دیرباز برای آرایش صورت به کار می رفته است . مداد چشم می تواند چشم ها را کوچک تر یا بزرگ تر کند. اگر مداد چشم مشکی باشد چشم کوچک تر نشان داده می شود و اگر سفید باشد بزرگ تر به نظر می رسد. مدل های زیادی از مداد چشم هستند که ریزش ندارند و ماندگاری آن ها زیاد است.

خرید بهترین برند لوازم آرایش چشم

برای لوازم آرایش چشم، شرکت های زیادی فعالیت می کنند که در کیفیت با هم دیگر رقابت می کنند. در واقع انتخاب برند مناسب از بین برندهای خوبی که وجود دارند کاری سخت است. کمپانی های معتبر از مواد اولیه با کیفیت برای تولید محصولات شان استفاده می کنند. به صورت کلی از معتبر ترین برندهای لوازم آرایش چشم در جهان می توان به مک، دیور، نیکس، شنل، لورآل، میبلین، استی لادر، بورژوا و کلارینز اشاره کرد.

خرید اینترنتی لوازم آرایش چشم

در حال حاضر شما می توانید محصولاتی که نیاز دارید به صورت اینترنتی بخرید. گسترش اینترنت و خرید کردن روز افزون مردم از فروشگاه های مجازی سبب شده تا تعداد زیادی از خانم ها لوازم آرایش خود را از فروشگاه های آنلاین سفارش دهند. نکته مهمی که وجود دارد این است که با خرید اینترنتی دیگر نیازی نیست زمان زیادی برای خرید کردن صرف کنید. محصولاتی که سفارش می دهید در کم ترین زمان ممکن به دست شما می رسد.

قیمت لوازم آرایش چشم

با توجه به طیف وسیع ارائه لوازم آرایش چشم به بازار نمیتوان قیمت مشخصی را ارائه کرد چرا که هرروز این قیمت ها در حال تغییر است و هر گونه ارائه ی قیمت دقیق اشتباه است شما میتوانید برای خرید دقیق و اطلاع قیمت به روز به سایت نیل سر بزنید و در صورت علاقه خرید کنید .

قیمت بهترین لوازم آرایش چشم

در دسته ی لوازم آرایش برند های معتبر بسیار زیادی فعالیت دارند . از بهترین برند های لوازم آرایشی چشم میتوان به برند مک، برند هدی بیوتی ، برند لورال ، برند رولوشن ، برند دوسه ، برند کاریته که ما تمام این برند های معتبر را با انواع محصولات در سایت نیل آرایشی موجود داریم شما میتوانید برای خرید این برند ها به سایت ها سر بزنید .

انواع لوازم آرایش برای چشم

سایه چشم یکی از انواع لوازم آرایش چشم است که با توجه کارایی اش در دو چندان کردن زیبایی چشم ها و هم چنین تغییر و یا اطلاح فرم چشم ها مورد استقبال قرار گرفته برای داشتن یک آرایش چشم خوب شما نیازمند لوازم آرایش سایه چشم مناسب هستید که هر سایه دارای پیگمنت بالا برای استفاده ی طولانی مدت و با کیفیت از آن باشد شما میتوانید برای خرید این سایه چشم ها به سایت نیل سر بزنید و از قیمت آن اطلاع پیدا کنید . از دیگر لوازم آرایش چشم میتوان به خط چشم ها ، ریمل ، مداد چشم و… اشاره کرد . شما میتوانید برای خرید این لوازم آرایش چشم به سایت نیل آرایشی سر بزنید.

در خرید انواع لوازم آرایش چشم باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در زمان خرید لوازم آرایشی نکاتی وجود دارند که در آرایش چشم موثر بوده و باید با توجه به این نکات این لوازم را خریداری نمایید.

  • اولین نکته، خرید لوازم آرایشی با کیفیت بالا است، قبل از خرید ترکیبات محصول مورد نظر خود را بررسی کنید، محصولاتی با کیفیت هستند که در ترکیباتشان هیچ گونه مواد مضری نداشته باشند و باعث حساسیت و تحریک چشم نشوند.
  • دومین نکته توجه به تاریخ انقضای محصول است. استفاده از محصول تاریخ گذشته باعث ایجاد حساسیت و آلرژی شده و ممکن است آسیب هایی جبران ناپذیر به چشم ها وارد کند.
  • نکته ی دیگری که باید برای خرید این محصولات توجه داشت، برند آنها است. برندهای گوناگونی لوازم های آرایشی مربوط به چشم را تولید می کنند اما تنها برخی از آنها کیفیت بالایی داشته و علاوه بر آرایش چشم باعث حفظ سلامت آن می شوند.
  • بعد از بررسی مراحل بالا باید به رنگ پوست و نوع پوست خود توجه کنید تا آرایش شما خراب نشود. به طور مثال رنگ های مناسب پوست تیره و پوست سفید متفاوت بوده و در صورتی که رنگ مداد چشم، خط چشم و یا سایه ی خریداری شده متناسب با رنگ پوست شما نباشد باعث ایجاد ظاهری ناخوشایند می شود. همچنین تولید کنندگان لوازم آرایشی محصولاتی متناسب با انواع پوست های چرب، خشک و یا معمولی تولید می کنند که باید محصول متناسب با پوست خود را خریداری نمایید.