رنگ مو و اکسیدان

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

کشور

عمده
واکس مو رنگی کاسه ای گلدن رین واکس مو رنگی کاسه ای گلدن رین
34000تومان
عمده
گچ مو رنگی سکه ای گچ مو رنگی سکه ای
12000تومان
عمده
گچ مو سکه ای رنگی دوسه کد 668 گچ مو سکه ای رنگی دوسه کد 668
16000تومان
ناموجود
پودر دکلره آبی فاقد غبار بیول 50 گرم پودر دکلره آبی فاقد غبار بیول 50 گرم
29,000 تومان
ناموجود
پودر دکلره سفید فاقد غبار بیول 50 گرم پودر دکلره سفید فاقد غبار بیول 50 گرم
29,000 تومان
ناموجود
پک ریمل مو رنگی بیگر بوئی پک ریمل مو رنگی بیگر بوئی
230,000 تومان
عمده ناموجود
پک گچ موی شانه دار فانتزی پک گچ مو دسته ساده فانتزی
85000تومان
عمده ناموجود
پک گچ مو سکه ای سینک گرل پک گچ مو سکه ای سینک گرل
15625تومان
ناموجود
پک گچ موی دسته ساده فانتزی پک گچ موی دسته ساده فانتزی
140,000 تومان
ناموجود
گچ موی شانه دار فانتزی پک گچ موی شانه دار فانتزی
150,000 تومان
% 27.4 ناموجود
کرم تیوپی رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم 150 میل ( مشکی طبیعی ) کرم تیوپی رنگ موی تدریجی آقایان هیدرودرم 150 میل ( مشکی طبیعی )
172,000 تومان
عمده ناموجود
گچ مو سکه ای رنگی فورتیس کد TH006 گچ مو سکه ای رنگی فورتیس کد TH006
16500تومان
ناموجود
اسپری رنگ موی میس سوییت اسپری رنگ موی میس سوییت
30,000 تومان
ناموجود
اسپری مو تافت مدل کلاسیک ( نقره ای ) اسپری مو تافت مدل کلاسیک ( نقره ای )
64,000 تومان
ناموجود
اکسیدان مدیا 100ml اکسیدان مدیا 100ml
3,400 تومان
ناموجود
اکسیدان آنیکا 150ml اکسیدان آنیکا 150ml
4,700 تومان
ناموجود
اکسیدان آنیکا 750ml اکسیدان آنیکا 750ml
18,500 تومان
ناموجود
اکسیدان اینویتیشن Invitation Oxidant | 1000ml اکسیدان اینویتیشن 1000ml
23,000 تومان
ناموجود
اکسیدان اینویتیشن 180ml اکسیدان اینویتیشن 180ml
6,000 تومان
ناموجود
اکسیدان سلتون 200 میل اکسیدان سلتون 200ml
29,000 تومان


هرآنچه باید در مورد رنگ مو و اکسیدان بدانید

خرید رنگ مو

چند دلیل که خرید رنگ مو از سایت فروشگاه نیل آرایشی بهتر است: نیل آرایشی تضمین کننده اصالت و کیفیت بالای محصولات خود است. انواع رنگ موهای شیمیایی و گیاهی معتبر در این سایت وجود دارد.قیمت محصولات در این سایت، بسیار مناسب‌تر از بازار و سایر فروشگاه‌های آنلاین است.خرید از این سایت به دلیل داشتن مجوزهای لازم، کاملاً ایمن و مطمئن است. امکان خرید آنلاین و دریافت سریع محصول در این سایت وجود دارد.

خرید گچ مو

چند دلیل که خرید گچ مو از فروشگاه‌ نیل ارایشی معتبر بهتر است: خرید از فروشگاه معتبر، اصالت و کیفیت گچ را تضمین می‌کند. انتخاب از بین برندها و محصولات مختلف امکان‌پذیر است. قیمت محصولات در این فروشگاه‌ معمولاً مناسب‌تر است.خرید آنلاین، دریافت سریع‌تر محصول بدون نیاز به تردد را میسّر می‌سازد. امکان مقایسه بین محصولات وجود دارد تا گچ مو مناسب پوست و مو انتخاب شود.

خرید رنگ مو ثابت

رنگ موی ثابت را از نیل ارایشی تهیه کنید چونکه:  رنگ موی ثابت را از برندهای معتبر و شناخته شده تهیه کنید تا از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید.رنگ موهای دائمی معمولا گرانتر از رنگ موهای موقت هستند.دارای انوع رنگ مو،برای موهای روشن یا رنگ موهای طبیعی است .می توانید بسته به میزان پوششی که می خواهید، رنگ مو ثابت مناسب را برگزینید. با کیفیت ترین رنگ مو های را از نیل ارایشی خریداری کنید تا به زیباترین نسخه خود تبدیل شوید.

خرید پودر دکلره

پودر دکلره را از نیل ارایشی تهیه کنید چونکه:می توانید پودر دکلره را از برندهای معروف و معتبر خریداری کنید تا از کیفیت بالای آن مطمئن شوید.دارای هر مقدار دکلره مورد نیاز شما که بر اساس رنگ فعلی و مورد نظر موهایتان انتخاب کرده اید.بهترین برندهای پودر دکلره از نیل ارایشی سفارش دهید و خریدی اسان و لذت بخش داشته باشید.

خرید اکسیدان مو

چند دلیل مهم برای خرید اکسیدان مو نیل ارایشی: اکسیدان مو باعث تقویت و حفظ رنگ موها می‌شود و از رنگ پریدگی آنها جلوگیری می‌کند.این محصول از شکنندگی و ترک خوردگی موها پیشگیری می‌کند و باعث استحکام مو می‌شود. اکسیدان‌ها حاوی ویتامین‌ها و مواد مغذی هستند که پوست سر و مو را تغذیه می‌کنند. اکسیدان‌های مو از آسیب نور خورشید و آلودگی هوا به موها جلوگیری می‌کنند. بهترین ها را از ما خریداری کنید.

قیمت رنگ مو

در مورد قیمت رنگ مو می توان گفت که قیمت آن بسته به چند عامل متفاوت است نوع و برند رنگ مو: برندهای معروف و محبوب معمولا گرانتر هستند. موهای طبیعی و آلی گرانتر از رنگ موهای شیمیایی هستند، رنگ موهایی که پوشش و کیفیت بهتری دارند، گران ترند.هرچه حجم بسته بندی بیشتر باشد، قیمت هر واحد محصول ارزان تر خواهد بود.

سایت فروشگاهی نیل ارایشی تمام عوامل بالا در نظر گرفته و بهترین محصولات رنگ مو در اختیار شما برای خریدی مطمئن قرارداده است.

قیمت انواع رنگ مو

با توجه به تنوع زیاد، قیمت رنگ موها متغیر است و شما می توانید  بر اساس نیاز از نیل ارایشی خریداری کنید.در مورد قیمت انواع رنگ مو باید گفت که قیمت آنها بسته به چندین عامل متفاوت است و یک قیمت ثابتی برای تمام انواع رنگ مو وجود ندارد: برند رنگ مو یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار بر قیمت است. برندهای معتبر و شناخته شده معمولا گران قیمت ترند. کشور تولید کننده و شرایط وارداتی نیز در قیمت نهایی دخیل است. میزان رنگدهی و کیفیت پوشش رنگ روی قیمت تاثیر دارد.