تثبیت کننده رژ لب

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

% 44.4 ناموجود
تثبیت کننده رژلب هدی موجی تثبیت کننده رژلب هدی موجی
25,000 تومان


هرآنچه باید در مورد تثبیت کننده رژ لب بدانید

خرید تثبیت کننده رژ لب

همانطور که برای آرایش صورت پودر فیکس و اسپری فیکس موجود است محصولات اختصاصی برای تثبیت رژلب بر روی لب ها نیز وجود دارد. تثبیت کننده لب از پخش شدن رژ و پاک شدن آن جلوگیری می کند. این محصول علاوه بر ضد آب بودن بر اثر تماس دست و یا خوردن و آشامیدن با لب ها نیز از پاک شدن رژ جلوگیری می کند. تثبیت کننده لب نقش چسب را دارد و می تواند ماندگاری آرایش لب را دو چندان کند.

فیکس کننده رژلب

تثبیت کننده رژ لب باعث می شود رژ لب شما طولانی مدت روی لب های شما باقی بماند. همچنین خاصیت آبرسانی بالایی دارد و یک براق کننده لب نیز می باشد که لب های شما را براق و برجسته می کند. این محصول مایع بوده و دارای بافتی بی رنگ می باشد و با خاصیت ضد آبی که دارد دیگر نگرانی پاک شدن آرایش لب خود را در مهمانی یا مراسم های مهم نخواهید داشت. ممکن است در طول روز برای حفظ رنگ رژ لب نیاز به تکرار آن داشته باشید به همین خاطر تثبیت کننده لب یکی از بهترین لوازم آرایشی است که کمک کرده است.

خرید عمده تثبیت کننده رژ لب

با خرید عمده با قیمی مناسب می توانید بدون نگرانی از پاک شدن یا کم رنگ شدن رنگ رژ تنها یک بار در روز از رژ لب استفاده داشته باشید. کیفیت بالایی که محصولات دارند باعث می شود خریدی مقرون به صرفه داشته باشید. این محصول رژ لب شما را محو نمی کند و باعث می شود خریدی اقتصادی داشته باشید و نیازی به خرید چندین رژ لب نداشته باشید.

قیمت تثبیت کننده رژ لب

قیمت تثبیت کننده های لب بسته به ترکیبات استفاده شده در آن ها قیمت های متفاوتی دارند. تثبیت کننده های گیاهی و فاقد سرب برای سلامتی شما کمتر مضر هستند و به نسبت تثبیت کننده های دیگر قیمت بیشتری دارند.