دهان شویه

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

عمده ناموجود
دهان شویه نعنا توتال کر هفت کاره ریجوی 375 میل دهان شویه نعنا توتال کر هفت کاره ریجوی 375 میل
52000تومان
عمده ناموجود
دهان شویه نعنا و نمک دریا آنتی کویتی ریجوی 375 میل دهان شویه نعنا و نمک دریا آنتی کویتی ریجوی 375 میل
52000تومان
عمده ناموجود
دهان شویه کپسولی تمیز کننده هلو وزه کد FZ91499 دهان شویه کپسولی تمیز کننده هلو وزه کد FZ91499
45000تومان


هرآنچه باید در مورد دهان شویه بدانید

خرید بهترین دهان شویه

دهان شویه با داشتن ترکیبات ضدعفونی کننده و حاوی فلوراید باعث می شوند تا باکتری های موجود در دهان و دندان از بین بروند. بعد از استفاده از مسواک و نخ دندان، استفاده از دهان شویه باعث می شود تا نواحی که با مسواک یا نخ دندان دسترسی ندارید نیز تمیز شوند. دهان شویه با ترکیبات فلوراید باعث تقویت مینای دندان ها می شود. دهان شویه ها

خرید انواع دهان شویه

دهان شویه ها در انواع مختلفی در بازار وجود دارند که هر کدام کاربرد خاص خودشان را دارند. بعضی از دهان شویه ها برای رفع بوی بد دهان مناسب و برخی دیگر برای سفید کردن دندان ها مناسب هستند. برخی از دهان شویه ها دارای خاصیت درمانی هستند که باعث می شوند باکتری های درون دندان را کاهش دهد همچنین بیماری های لثه را کاهش می دهد. دهان شویه ها برای کسانی که در دهان خود آفت یا زخمی دارند مناسب است و باعث ترمیم و التیام بخشیدن به زخم ها و درد های ناشی از این آسیب ها می شود. دهان شویه ها باعث می شوند تا زخم ها و آفت ها سریع تر بهبود پیدا کنند.

خرید دهان شویه از بین برنده ی بوی بد دهان

یکی از بیشترین کاربردهای دهان شویه ها این است که باعث می شوند نفس شما خوشبو باشد. دهان شویه ها با ترکیبات به خصوصی که دارند باعث می شوند تا نفسی تازه داشته باشید و دهان شما خوشبو باشد. دهان شویه ها باعث می شوند تا بوی بد دهان از بین برود.

خرید دهان شویه سفید کننده دندان

این دهان شویه ها با موادی که درون آنها استفاده می شود باعث از بین بردن جرم های روی دندان می شوند و به همین دلیل دندان ها سفید تر می شوند.

خرید دهان شویه برای ترمیم و تقویت مینای دندان

دهان شویه های حاوی فلوراید باعث تقویت مینای دندان و جلوگیری از پوسیدگی دندان ها می شوند. دهان شویه ها دارای ترکیبات فلوراید با از بین بردن باکتری ها موجب می شود تا مینای دندان ها ضعیف نشده و دچار آسیب و خرابی نشوند.

خرید دهان شویه برای سلامت لثه ها

انواع مشخصی از دهان شویه ها باعث می شوند تا لثه های شما از مشکلاتی مانند التهاب لثه در امان بمانند. این محصول با از بین بردن پلاک های دندانی که حاوی میلیون ها باکتری هستند باعث می شوند تا التهاب لثه کاهش یابد.

خرید عمده دهان شویه

دهان شویه موجب تمیز شدن کل دهان و دندان می شود و همچنین باعث جلوگیری از خرابی دندان و بیماری های لثه می شود. برای خرید عمده محصولات بهداشت دهان و دندان کافی است به سایت نیل آرایشی مراجعه کنید. بهترین مارک ها و بهترین کیفیت ها را می توانید با کمترین هزینه داشته باشید.

قیمت دهان شویه

دهان شویه ها بر اساس کاربردی که دارند قیمت های مختلفی دارند. برخی از آنها برای بهداشت دهان و دندان مناسب هستند و برخی دیگر برای درمان دندان و لثه ها مناسب هستند. به همین دلیل قیمت های متنوعی دارند.