باتری قلمی

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

فیلتر توسط دسته‌های محصولات

برندهرآنچه باید در مورد باتری قلمی بدانید

خرید انواع باتری قلمی
باتری ها در انواع مختلفی تولید می شوند که برخی از آن ها قادراند تا باتری را مجدد شارژ نمایند و برخی دیگر قابلیت شارژ مجدد نداشته و یکبار مصرف هستند. باتری ها در سایزهای مختلفی وجود دارند که نیاز همه ی افراد را دربر می گیرند. دسترسی به باتری قلمی و معمولی بسیار راحت بوده و همچنین شما می توانید بهترین برندهای باتری را از وب سایت نیل آرایشی خریداری کرده و در کمترین زمان محصول به دست شما می رسد.
قیمت باتری قلمی
باتری ها قیمت بالایی نداشته و یکی از کاربردی ترین وسیله برای وسایل الکترونیکی است. شما می توانید در سایت نیل آرایشی انواع باتری ها را با کمترین قیمت در بازار خریداری کنید.
قیمت باتری قلمی معمولی
باتری های معمولی با کیفیت بالا و دوام و ماندگاری بالایی که دارند قیمتی بسیار مقرون به صرفه دارند.
خرید باتری قلمی
باتری های قلمی نیرو بخش بیشترین لوازم موجود در خانه هستند. از کنترل تلویزیون و ریموت ها گرفته تا چراغ قوه و دیگر وسایل الکترونیکی نیاز به باتری دارند. این باتری‌ها می‌توانند با فرایند شارژ مجدد مورد استفاده قرار بگیرند. علاوه بر این، یکی از مزایای باتری‌های قلمی این است که به طور معمول دارای عمر مفید طولانی‌تری نسبت به باتری‌های قابل استفاده یکباره هستند. اما باید توجه داشت که هرچند باتری‌های قلمی از طراحی کوچک و قابل حملی برخوردارند، اما در مقایسه با باتری‌های قابل استفاده یکباره، هزینه‌ی استفاده از آنها بیشتر است.
خرید باتری نیم قلمی
باتری‌های نیم قلمی نوعی باتری قلمی کوچک اند که اندازه و شکل آنها تفاوتی با باتری‌های قلمی معمولی وجود دارد. باتری‌های قلمی یا همان باتری‌های معمولی قابل استفاده در تجهیزات الکترونیکی کوچک مانند کنترل‌های از راه دور، ساعت‌ها، دستگاه‌های پزشکی، دستگاه‌های صوتی و غیره هستند. این باتری‌ها قابل شارژ نیستند و برای عملکرد بهتر، معمولاً در دمای اتاق نگهداری می‌شوند. این باتری ها از نظر ظاهری کوچکتر هستند اما کارایی آن ها مانند باتری های معمولی است.
خرید بهترین باتری قلمی
باتری ها منابع کوچک انرژی هستند که شما می توانید با مراجعه به وب سایت نیل آرایشی بهترین باتری های موجود را خریداری کرده و از کیفیت و کارایی بالای آن ها استفاده کنید. این باتری ها ماندگاری بالایی داشته و در مدت زمان بالایی کارایی دارند. این محصولات قابلیت شارژ مجدد ندارند و یکبار مصرف هستند.