چسب مژه

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

عمده ناموجود
چسب مژه ضد آب سفید ( آبی ) چسب مژه ضد آب سفید ( آبی )
12000تومان
عمده ناموجود
چسب مژه ضد آب مشکی ( صورتی ) چسب مژه ضد آب مشکی ( صورتی )
17000تومان
ناموجود
خط چشم ماژیکی و چسب مژه لاکچری خط چشم ماژیکی و چسب مژه لاکچری
38,000 تومان
% 14.3 ناموجود
چسب کاشت مژه چسب 3m مخصوص کاشت مژه | ابزار کاشت مژه
12,000 تومان
ناموجود
چسب موقت مژه مصنوعی لوپینا چسب موقت مژه مصنوعی لوپینا
44,000 تومان
ناموجود
چسب مژه آی مک گازدار دائم چسب مژه آی مک گازدار دائم 10 گرمی | کاشت مژه
185,000 تومان
ناموجود
چسب مژه بل چسب مژه بل
3,750 تومان
ناموجود
چسب مژه دائم این فینیتی چسب مژه دائم این فینیتی INFINITY | محصولات مژه
102,000 تومان
ناموجود
چسب مژه دائم گازدار پیرن چسب مژه دائم گازدار پیرن 10gr کره ای piren
143,000 تومان
% 42.9 ناموجود
چسب مژه دان اورجینال کره ای چسب مژه دان اورجینال کره ای 7g
20,000 تومان
ناموجود
چسب مژه شیشه ای چسب مژه شیشه ای
33,000 تومان
ناموجود
چسب مژه همراه با پنس چسب مژه همراه با پنس
17,000 تومان
ناموجود
چسب مژه کم گاز دائم T&V چسب مژه کم گاز دائم تی&وی 10گرمی
275,000 تومان
ناموجود
چسب مژه گازدار دائم T&V چسب مژه گازدار دائم تی&وی 10 گرمی(درب مشکی)
275,000 تومان


هرآنچه باید در مورد چسب مژه بدانید

قیمت چسب مژه
چسب مژه ها در دسته های مختلفی مانند حجم و برند و کیفیت به بازار ارائه میشوند . برند های تولید کننده ی مژه مصنوعی دست به تولید چسب مژه مصنوعی نیز کرده اند. چسب های مژه مصنوعی با کیفیت های متفاوتی هستند و بعضی گاز دار و بعضی دیگه بدون گاز هستند . بیشتر چسب مژه های گاز دار برای مژه های دائمی به کار میروند به علت تنوع دسته در چسب مژه قیمت متفاوتی نیز از آن منتشر میشود شما میتوانید برای اطلاع از قیمت و خرید آن به سایت نیل آرایشی سر بزنید و خرید کنید .
قیمت چسب مژه مصنوعی
مژه مصنوعی از جمله محصولاتی است که نمیتوان از آن در آرایش روزانه استفاده کرد و بیشتر برای آرایش های سنگین به کار میرود اگر شما شخصی هستید که دوست دارید جذابیت زیادی به چشمهایتان بدهید میتوانید از مژه های مصنوعی استفاده کنید . مژه های مصنوعی با کیفیت و تعداد متفاوتی به بازار ارائه میشوند و به طبع آن چسب مژه مصنوعی ها نیز همینطور شما میتوانید برای خرید و یا اطلاع از قیمت این چسب مژه ها به سایت نیل سری بزنید .
قیمت بهترین چسب مژه
چسب مژه ها توسط برند های بسیار زیادی تولید میشود که هر کدام کیفیت متفاوتی را به بازار ارائه میکنند به این صورت که شما متوانید برای خرید هر چسب مژه در هر برندی هزینه ی متفاوتی را به نسبت چسب مژه ی برند دیگر بدهید . از جمله تولید کنندگان چسب مژه میتوان به برند دوو ، برندلوپینا و…. برند های متفاوت دیگری نیز اشاره کرد شما میتوانید به برای اطلاع از قیمت این محصول سایت نیل را نگاه کنید و مطلع شوید .
قیمت چسب مژه ضد آب مشکی
چسب مژه مصنوعی ها که در رنگ های مختلفی توسط برند های مختلف تولید میشوند برای بعضی رنگ آن ها مهم است . چسب مژه ها در رنگ هایی مثل سفید و مشکی به بازار ارائه میشوند . چسب مژه مشکی طرفداران بیشتری دارد . اگر شما نیز یکی از افرادی هستید که به مژه مصنوعی ها علاقه مندید و یا ضد آب بودن آن برایتان اهمیت دارد میتوانید به سایت نیل برای خریداری و یا اطلاع از قیمت آن مراجعه کنید .
خرید چسب مژه
چسب مژه یکی از محصولاتی هست که شما میتوانید ب صورت دائم و یا مووقت از آن استفاده کنید . اگر میخواهید مژه مصنوعی های دائمی داشته باشید باید توسط یک مژه کار ، مژه مصنوعی هایتان را نصب کنید و اگر مژه کار هستنید میتوانید برای خرید سریع و با کیفیت چسب مژه به سایت نیل سر بزنید . اگر میخواهید مژه هایتان را برای تایم موقت و کوتاه میخواهید میتوانید چسب مژه ی موقت را تهیه کنید و برای زیبایی چشم هایتان از مژه مصنوعی استفاده کنید . شما میتوانید برای خرید این چسب مژه ها به سایت نیل آرایشی برای خریدشان سر بزنید .
خرید چسب مژه بدون گاز
چسب مژه بسته به کیفیت و برندی که به بازار ارائه میشود دارای قیمت های متفاوتی هستند و میتوانند کارایی های متفاوتی نیز داشته باشند به این صورت که بعضی از چسب مژه ها گاز دار هستند و باعث سوزش چشم میشوند و بعضی بدون گاز هستند و سوزش بسیار کمتری را برای چشم دارا هستند شما میتوانید برای خرید و تهیه هر کدام از این چسب ها به سایت نیل آرایشی سر بزنید و خرید کنید .