فوم اصلاح

فیلتر محصولات

مرتب سازیهرآنچه باید در مورد فوم اصلاح بدانید

خرید فوم اصلاح
فوم اصلاح صورت محصولی است که از پوست در برابر تراشیدن موها حفاظت کرده و این کار را راحت تر می کند. این فوم ها هم برای مردان و هم برای زنان وجود دارد که باعث سهولت در شیو کردن موهای زائد می شود و همچنین باعث می شود تا پوست زخم نشده و از آسیب های دیگر جلوگیری می کند. این فوم ها با ایجاد کف روی پوست باعث می شود تا تیغ روی پوست راحت تر کشیده می شود. این فوم ها باعث می شوند تا پوست رطوبت خود را از دست ندهد و باعث آبرسانی به پوست می شود. به علاوه حین اصلاح موهای زائد از پوست در برابر زخم شدن جلوگیری می کند.
خرید فوم اصلاح ژیلت
برای این که پس از هر بار اصلاح کردن پوستی نرم و لطیف داشته باشید یا از بروز التهابات پوستی جلوگیری کنید، فوم اصلاح ژیلت بهترین انتخاب خواهد بود. تیغ یا ژیلت روی صورت اثراتی خواهد گداشت که باعث التهاب صورت و چیز های دیگر می شود.
خرید بهترین فوم اصلاح مردانه
خمیر اصلاح یا خمير ريش به دلیل کیفیت، غلظت و عطر ماندگاری که دارد، همیشه طرف‌داران زیادی دارد. فوم اصلاح ريش برای پوست‌های معمولی مناسب است و خاصیت ضدباکتری دارد. این محصولات بهداشتی برای سلامت و شادابی پوست بسیار مناسب و تاثیر گذار هستند.
خرید بهترین فوم اصلاح بانوان
این فوم ها از خشکی و زخم شدن پوست صورت و بدن حین اصلاح جلوگیری کرده و از جوش زدن، حس سوزش و تحریک پوست نیز جلوگیری می کند. استفاده از فوم ها برای بانوان باعث می شود تا پوستی درخشان، مرطوب ونرم داشته باشید. علاوه بر سهولت در اصلاح موهای زائد باعث جلوگیری از پیری پوست شده و با ویتامین هایی که دارد باعث نرم شدن پوست می شود و از جمع شدن باکتری روی پوست جلوگیری می کند.
خرید فوم اصلاح بیول
فوم اصلاح برند بیول دارای ویتامین A، ویتامین C و ویتامین E و عصاره های گیاهی مانند نعنا و آلوئه ورا می باشند که ضدباکتری بوده و محافظ پوست هستند و باعث رطوبت رسانی به پوست شده و برای تمامی پوست ها مناسب هستند.
خرید فوم اصلاح ریش
این محصول یک لایه محافظتی بین سطح پوست و تیغ ایجاد کرده و باعث حفاظت از پوست در برابر آسیب های حین اصلاح می شود. این محصول با ترکیبات مفیدی که دارد باعث می شود پوست تسکین یافته و نرم و مرطوب می شود و در رایحه های خوشبویی موجود هستند. این محصولات آنتی باکتریال بوده و برای انواع پوست مناسب هستند.
قیمت فوم اصلاح
برند های متفاوتی در بازار وجود دارد که هرکدام از انها با قیمت های متفاوت در بازار عرصه خواهند شد که بستگی به نوع فوم و ویژگی های که دارند قیمت گذاری میشوند. شما می توانید با مراجعه به وب سایت نیل آرایشی با قیمتی بسیار مناسب تر از بازار این محصولات را به صورت تکی و عمده خریداری کنید.
قیمت فوم اصلاح آرکو
کف خمیر ریش و یا صابون و تیغ به دست بودن یعنی فرد آماده‌ی شروع اصلاح است. این روزها استفاده از صابون به دلیل بیش از حد خشک کردن پوست و خمیر ریش جای خود را به فوم‌های اصلاح داده اند. فوم اصلاح برند آرکو (ARKO) حاوی ترکیبات خاصی است که باعث نرم شدن پوست و موهای صورت قبل از اصلاح می‌شود و پوست را آماده‌ می‌کند تا موهایش تراشیده شود. در ترکیبات فوم اصلاح Cool آرکو از مواد مرطوب کننده استفاده شده است که باعث حفظ رطوبت پوست شده و آن را نرم نگه می دارد.