مسواک برقی

فیلتر محصولات

مرتب سازی

برند

ناموجود
مسواک برقی کودک طرح پنگوئن مسواک برقی کودک طرح پنگوئن
79,000 تومان
ناموجود
مسواک اورال بی نرم سری پولسار مسواک برقی اورال بی سری پولسار
127,000 تومان


هرآنچه باید در مورد مسواک برقی بدانید

خرید بهترین مسواک برقی
مسواک های برقی و معمولی هر دو برای پاک کردن باکتری های روی دندان هستند و جزو مهم ترین محصولات سلامت و بهداشت دهان و دندان به شمار می روند. مسواک های برقی برای سلامت دهان و دندان مناسب تر هستند چرا که برای از بین بردن جرم دندان موثر تر هستند و التهاب لثه را کمتر می کنند.
مسواک برقی کودک
مسواک های برقی که برای کودکان تولید می شود باعث می شود کودک شما به مسواک زدن علاقه مند شود. همچنین برای  کودکانی که ناتوانی جسمی دارند. کودکانی که مهارت مسواک زدن ندارند و یا به طرز صحیحی از مسواک استفاده نمی کنند این محصول گزینه بسیار مناسبی است.
مسواک برقی اورال بی
این محصول از لثه ها و دندان های شما محافظت می کند و باعث تقویت سلامت دهان و دندان می شود. مسواک های برقی در انواع گوناگونی تولید می شوند که میزان و نحوه دسترسی شما به دندان های عقبی را بیشتر و پستی و بلندی روی دندان های شما را کامل پوشش می دهند.
خرید مسواک برقی ارزان
مسواک های برقی در دراز مدت باعث می شوند هزینه کمتری صرف خرید مسواک های معمولی کنید و فقط سری یدک آن را عوض کنید. مسواک های برقی با حالت های چرخشی و مختلفی که دارند باعث می شود دندان های شما را بهتر تمیز کرده و از بیماری های لثه جلوگیری کند.
قیمت مسواک برقی
قیمت مسواک های برقی به نسبت مسواک های معمولی گرانتر است. با این حال مسواک های برقی فواید بیشتری دارند که موجب سلامتی دهان و دندان شما می شود. مسواک برقی برای افرادی که التهاب لثه دارند بسیار مناسب است. مسواک زدن را برای افراد مسن و کودکان آسان تر و راحت تر می کند. و همینطور برای نظافت دهان و دندان بسیار مناسب است.