لنز چشم

فیلتر محصولات

مرتب سازی

ناموجود
لنز کره ای امی لنز اِی آمی کره ای EY AMI
70,000 تومان
ناموجود
مایع شستشو لنز گینزا مایع شستشو لنز گینزا
12,000 تومان
ناموجود
محلول شستشوی لنز گینزا محلول شستشوی لنز گینزا
17,000 تومان
ناموجود
مخزن نگهدارنده لنز مخزن نگهدارنده لنز
2,000 تومان
ناموجود
پنس و میله لنز پنس و میله لنز
7,500 تومان


هرآنچه باید در مورد لنز چشم بدانید

قیمت لنز چشم

قیمت لنز چشم روزانه درحال تغییر است و بر اساس مارک و رنگی که شما انتخاب میکنید متغییر است . برای اطلاع بیشتر از لیست قیمت ها حتما به سایت نیل سر بزنید .

قیمت لنز چشم رنگی

قیمت لنز چشم های رنگی با توجه به مارک و برندی که از آن خرید میکنید متفاوت است لنز چشم های رنگی که ما محبوب تربن و زیبا ترین رنگ های آن نام برده ایم به این صورت هستند :
لنز چشم طوسی ، لنز چشم عسلی ، لنز چشم یخی ،لنز چشم سبز، لنز چشم طوسی عسلی،لنز چشم مشکی،لنز چشم قهوه ای،لنز چشم آبی،لنز چشم زیتونی،لنز چشم طوسی ابی
شما میتوانید برای خرید لنز چشم رنگی به سایت ما سر بزنید و با توجه به سلیقه تان خرید کنید .

خرید لنز چشم

لنز چشم به دو دسته طبی و رنگی دسته بندی می شوند. با پیشرفت علم، امکان استفاده از لنز های طبی رنگی نیز فراهم شده است. ولی در مقوله آرایش چشم و آرایش صورت، لنز رنگی معمولی بیشتر مورد توجه عموم قرار گرفته است. لنزهای رنگی بر اساس تاریخ مصرف به روزانه، هفتگی، فصلی و سالانه تقسیم می شوند. لنز های طبی که رنگی هستند در بازار موجود می باشد و افرادی که چشم های ضعیفی دارند به هیچ وجه نباید از لنزهای رنگی استفاده کنند. از معروف ترین برندهای لنز می توان به  ام ای،ترسا لاکچری، اپرا، مینی آوا و بلا اشاره کرد.

شما میتونید برای خرید لنز با کیفیت به نیل آرایشی سر بزنید و با مقایسه ی قیمت های ما با سایت های دیگر بهترین با بهترین قیمت از ما خرید کنید. با انتخاب محصول مورد نظرتان از نیل آرایشی شما میتوانید با اطمینان کامل از رسیدن محصول به موقع و با کیفیت بالا خرید فرمایید

خرید بهترین مارک لنز چشم

لنز چشم گریس،  لنز چشم ای امی ،لنز چشم الگانس،لنز چشم رینبو ، لنز چشک مکسی بل ، لنز چشم لومینوس ، لنز چشم فلش ، لنز چشم سولوتیکا شما میتوانید برای خرید لنز چشم به نیل سر بزنید و خریدتان را با اطمینان خاطر انجام دهید .

خرید وسایل نگهداری از لنزچشم

خرید مایع شستشو لنز

مایع شستو دهنده ی لنز یکی از واجبات در خرید لنز است به این علت که شما باید هر سه روز لنز چشم های خود را شست و شو دهید و از خشک شدن ، ترک خوردن و  یا کثیف شدن لنز چشمتان جلوگیری کنید . مایع شستشو دهنده ی لنز یکی از کاربردی ترین وسایلی است که حتما باید در کنار خرید لنز چشم از آن استفاده کنید .

خرید مخزن نگهدارنده ی لنز

مخزن نگهداره ی لنز که یکی از وسایل مهم در نگهداری از لنز هست و برای نگهداری و دوری از کثیف شدن و یا غبا ر گرفتن لنز به کار برده میشود وهر چه مخزن شما با کیفیت تر باشد طول عمر لنزتان نیز بیشتر خواهد بود .

خرید پنس لنز

پنس های لنز برای جلوگیری حداکثری تماس دست با چشم است . به علت اینکه دست ما کثیفی هایی را به همراه دارد شما باید تماس دست با لنز چشم را تا حداکثر کاهش دهید که این کار به کمک پنس لنز قابل اجرا است .