شوارزکوف

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

کشور

ناموجود
اسپری بالم آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 150 میل ( آلمان ) اسپری بالم آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 150 میل ( آلمان )
255,000 تومان
عمده ناموجود
اسپری حالت دهنده مو Silhouette شوارزکوف color brilliance حجم 500 میل ( مجارستان ) اسپری حالت دهنده مو Silhouette شوارزکوف color brilliance حجم 500 میل ( مجارستان )
462000تومان
ناموجود
اسپری حالت دهنده مو Silhouette شوارزکوف color brilliance حجم 750 میل ( آلمان ) اسپری حالت دهنده مو Silhouette شوارزکوف color brilliance حجم 750 میل ( آلمان )
500,000 تومان
ناموجود
اسپری دو فاز ترمیم کننده repair rescue شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری دو فاز ترمیم کننده repair rescue شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
245,000 تومان
ناموجود
اسپری دو فاز مو color freeze شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری دو فاز مو color freeze شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
245,000 تومان
عمده ناموجود
اسپری ضد پیری مو Q10 شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری ضد پیری مو Q10 شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
276000تومان
ناموجود
اسپری مو excellium شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری مو excellium شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
355,000 تومان
عمده ناموجود
اسپری مو کراتینه نرم کننده Fiber force شوارزکوف 150 میل ( آلمان ) اسپری مو کراتینه نرم کننده Fiber force شوارزکوف 150 میل ( آلمان )
276000تومان
ناموجود
اسپری نرم کننده مو color freeze شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری نرم کننده مو color freeze شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
220,000 تومان
ناموجود
اسپری نرم کننده آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 200 میل ( آلمان ) اسپری نرم کننده مو آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 200 میل ( آلمان )
245,000 تومان
ناموجود
اسپری نرم کننده مو شوآرزکوف moisture kick بی سی بناکور 400 میل ( اسلوونی ) اسپری نرم کننده مو شوارزکوف moisture kick بی سی بناکور 400 میل ( اسلوونی )
315,000 تومان
عمده ناموجود
تونیک مو ضد شوره مردانه 3D شوارزکوف حجم 150 میل ( آلمان ) تونیک مو ضد شوره مردانه 3D شوارزکوف حجم 150 میل ( آلمان )
285000تومان
ناموجود
سرم مو color freeze شوارزکوف 100 میل ( آلمان ) سرم مو color freeze شوارزکوف 100 میل ( آلمان )
275,000 تومان
ناموجود
سرم مو hair activator شوارزکوف 7 عددی ( آلمان ) سرم مو hair activator شوارزکوف 7 عددی ( آلمان )
705,000 تومان
ناموجود
سرم مو ضد ریزش مو مردانه 3D شوارزکوف 7 عددی ( آلمان ) سرم مو ضد ریزش مو مردانه 3D شوارزکوف 7 عددی ( آلمان )
705,000 تومان
عمده ناموجود
سرم مو ضد پیری Q10 شوارزکوف 30 میل ( آلمان ) سرم مو ضد پیری Q10 شوارزکوف 30 میل ( آلمان )
396000تومان
ناموجود
شامپو سر color freeze شوارزکوف 1000 میل ( آلمان ) شامپو سر color freeze شوارزکوف 1000 میل ( آلمان )
510,000 تومان
ناموجود
شامپو سر آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 1000 میل ( آلمان ) شامپو سر آبرسان هیالورونیک moisture kick شوارزکوف 1000 میل ( آلمان )
510,000 تومان
ناموجود
شامپو سر بدون سولفات color freeze شوارزکوف 1000 میل ( آلمان ) شامپو سر بدون سولفات color freeze شوارزکوف 1000 میل ( آلمان )
510,000 تومان
ناموجود
شامپو سر ترمیم و تقویت کننده repair rescue nourishing شوارزکوف 1000 میل ( آلمان ) شامپو سر ترمیم و تقویت کننده repair rescue nourishing شوارزکوف 1000 میل ( آلمان )
620,000 تومان


هرآنچه باید در مورد شوارزکوف بدانید

خرید محصولات بهداشتی شوارزکوف

برند شوارزکوف (Schwarzkopf) از اولین تولید کنندگان و یکی از برترین و مشهورترین برندهای تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی در دنیا است. این برند در سال 1945 در شهر بن آلمان تأسیس شد و از آن زمان به تولید محصولات با کیفیت و بالارده معروف است. شواررزکف در ابتدا از یک داروخانه کوچک در شهر برلین شروع به فعالیت کرد و به مرور زمان محصولات خود را گسترش داد. این برند به ویژه در زمینه محصولات زیبایی مربوط به پوست و مو شناخته شده است.

خرید محصولات بهداشتی و آرایشی شوارتسکف

محصولات بهداشتی شوارتسکف شامل انواع محصولات مراقبت از پوست، محصولات مراقبت از مو و انواع محصولات آرایشی می شود. این محصولات با استفاده از فرمولاسیون های مدرن و مواد با کیفیت تولید می شوند تا به نیازهای مشتریان در زمینه زیبایی و بهداشت پاسخ دهند. محصولات این برند تاثیرات طولانی مدت وماندگاری بالایی برای پوست و مو دارند که به حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو کمک بسیاری می کنند.

شامپو شوارزکف

این برند شامپوهای متنوعی را برای رفع مشکلات مو تولید می کند که هرکدام خاصیت و ویژگی منحصر به فرد خود را دارند. انواع شامپوهای تقویت کننده و ترمیم کننده که مناسب برای موهای معمولی و آسیب دیده هستند و باعث حفظ رطوبت و شادابی مو می شوند و موها را نرم و لطیف می کنند. شامپوهای ضد ریزش که برای موهای کم پشت و کم حجم مناسب است و باعث می شود تا پیاز مو احیا شده و مو حجم بیشتری پیدا کند. شامپوهای بدون سولفات که برای موهای رنگ شده و کراتینه شده مناسب اند و باعث افزایش ماندگاری رنگ مو می شوند و از وز شدن و خشکی مو جلوگیری کرده و علاوه بر پاکیزگی مو، آن ها را براق و درخشان می کنند.

خرید محصولات مراقبتی شوارزکوف

برند شوارزکوف به تولید محصولات مراقبتی و زیبایی مو و پوست معروف است. این برند محصولاتی با فرمولاسیون حرفه ای و با کیفیت بالا توسط متخصصان تولید می کند تا تمامی نیازهای افراد را برطرف سازد. ترکیبات محصولات مراقبتی این برند از عصاره ی گیاهان و ویتامین های مفید است که مو و پوست را تقویت کرده و نرم و مرطوب نگه می دارد. برند شوارزکوف دارای تنوع بسیار بالای محصولات خود است و این تنوع باعث شده تا نیاز هر فردی در هر زمینه مراقبتی را برطرف سازد. استفاده از محصولات مراقبت از مو این برند باعث می شود تا موها به صورت عمقی ترمیم شوند و برای موهای آسیب دیده گزینه بسیار مناسبی هستند. همچنین برای موهای رنگ شده محصولات خاصی تولید کرده که باعث حفظ رنگ مو و درخشندگی بیشتر موها می شود.

اسپری مو شوارزکوف

این اسپری ها حاوی مواد و ویتامین های مفید هستند که باعث نرمی و لطافت مو شده و همچنین باعث استحکام مو و حالت پذیری مو می شوند. این اسپری ها در انواع مختلفی برای نرم شدن موها و یا حفاظت از موها در برابر عوامل خارجی مانند آفتاب و آلودگی تولید می شوند. با استفاده از اسپری مو شوارزکف، موهای شما تغذیه و آبرسانی می شوند باعث حفظ رطوبت موها می شود همچنین با نرم شدن موهای آسیب دیده از گره خوردن آن ها جلوگیری می کند.

اسپری دوفاز شوارزکوف

این اسپری ها برای رفع زبری و خشکی مو و ترمیم موهای آسیب دیده هستند. همچنین رطوبت رسانی قوی برای موهای آسیب دیده دارند و از موها در برابر عوامل محیطی نظیر آفتاب و سشوار، تعریق و گرما محافظت می کنند.

ماسک مو شوارزکوف

ماسک مو این برند دارای ترکیبات و عصاره های گیاهی است که باعث آبرسانی به مو، تغذیه و بهبود زبری و خشکی مو می شود و برای انواع مو مناسب می باشند. با استفاده از ماسک موی این برند رطوبت مورد نیاز مو تامین می شود و و موهای شفاف و درخشانی خواهید داشت. ماسک مو باعث نرم شدن عمیق موها شده و موهایی به لطافت ابریشم خواهید داشت.

ژل موی شوارتسکف

ژل موی این برند باعث می شود تا موها حالت خود را در مدت طولانی حظ کنند و همچنین براق کننده و شفاف کننده مو می باشند. این ژل باعث ایجاد حس چسبندگی روی مو نمی شود و نگهدارندگی بسیار بالایی دارد.

قیمت محصولات بهداشتی شوارزکوف

محصولات این برند اورجینال بوده و دارای اصالت و کیفیت بسیار بالایی است. با توجه به اثر بسیار خوب محصولات این برند قیمتی بسیار مناسب دارند.

قیمت محصولات مراقبتی شوارزکوف

محصولات مراقبتی این برند حاوی مواد مغذی و مواد اولیه مرغوبی برای پوست و مو هستند و هیچ گونه آسیبی به پوست و مو نمی رسانند و محصولاتی بسیار کاربردی برای حفظ سلامت و پاکیزگی مو و پوست هستند که قیمت مناسبی دارند.