گلدن

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

عمده ناموجود
کانسیلر مایع حلزون گلدن کانسیلر مایع حلزون گلدن کد 2035
18000تومان


هرآنچه باید در مورد گلدن بدانید

خرید محصولات برند گلدن

برند گلدن یکی از تولید کنندگان محصولات آرایشی است که در فروش این دسته از محصولات هم موفق بوده . این برند با تولید محصولات آرایشی با کیفیت بالا و الویت قرار دادن مشتریان برخود توانسته اند فروش بالایی را از محصولات خود داشته باشند . برند گلدن با تولید این محصولات با کیفیت علل خصوص کانسیلر توجه را به خود جلب کرده شما میتوانید برای خرید این برند به سایت نیل آرایشی سر بزنید .

خرید کانسیلر برند گلدن

کانسیلر گلدن یکی از پر فروش ترین کانسیلر های حال حاضر بازار هستند .کانسیلر تولید برند پر طرفدار گلدن ، با پوشش بسیار قوی، لکه های اطراف چشم را کاملا پوشانده و موجب روشن تر شدن پوست اطراف ناحیه چشم می گردد. قدرت ماندگاری این کانسیلر مایع بسیار طولانی است و پس از گذشت زمان بر روی پوست نمی ماسد و حالت اولیه خود را حفظ می کند .برای انواع پوست مناسب است.سعی کنید برای پوشش دادن پوست اطراف چشم و دایره های تیره آن از کانسیلر های با کیفیت استفاده کنید . کانسیلرها به دلیل بافت سبک خود پیشنهاد مناسب و سالم تری برای پوشش پوست حساس و نازک اطراف چشم است . شما میتوانید برای خرید این کانسیلر با کیفیت به سایت نیل آرایشی سر بزنید و خرید بفرمایید .

خرید کانسیلر حلزون برند گلدن

کانسیلر مایع حلزون برند گلدن در رنگ های مختلف  و با کیفیت بالا به بازار ارائه میشود این کانسیلر در حجم 12 میل و با پوشش دهی بالا به شما ارائه میشود این کانسیلر به خاطر فرم ماتی که دارد و ماندگاری بالا مورد علاقه ی خریداران است .کسانی که به دنبال یک کانسیلر باکیفیت و با قیمت مناسب هستند میتوانند این کانسیلر را تهیه کنند . اگر به تهیه این کانسیلر علاقه دارید میتوانید به سایت نیل آرایشی سر بزنید .

قیمت محصولات برند گلدن

محصولات گلدن از جمله کانسیلر حلزون آن با قیمت های مناسب به بازار ارائه شده اند . و رنج قیمتی که ارائه میشه به صورت روزانه است شما میتوانید برای خرید این محصول به سایت میل سر بزنید .