گلنزی

فیلتر محصولات

مرتب سازی

فیلتر بر اساس موجودی

برند

ناموجود
پالت سایه 16 رنگ گلنزی پالت سایه 16 رنگ گلنزی
70,000 تومان
عمده ناموجود
پالت سایه هفتاد رنگ مری کریسمس گلنزی کد Tf-7031 پالت سایه هفتاد رنگ مری کریسمس گلنزی کد Tf-7031
220000تومان
عمده ناموجود
پالت سایه هفتاد رنگ مری کریسمس گلنزی کد Tf-7032 پالت سایه هفتاد رنگ مری کریسمس گلنزی کد Tf-7032
170000تومان


هرآنچه باید در مورد گلنزی بدانید

خرید لوازم ارایشی برند گلنزی

محصولات گلنزی از برندهای مطرح و پرفروش در زمینهٔ لوازم آرایشی هستند که کیفیت بسیار بالایی دارند.همچنین رنگ‌های پالت سایه این برند ماندگاری بالا مناسب میکاپ روزانه .خرید از سایت معتبر نیل آرایشی هم کیفیت و اصالت محصولات رو تضمین می‌کنه.پس هرچه سریعتر لوازم آرایشی گلنزی رو سفارش بده تا بتونی با لوازمی با کیفیت بهترین نسخه زیبایی خود را نمایش دهی.

خرید پالت سایه هفتاد رنگ گلنزی

سلام دوست عزیز! می‌دونم دنبال یه پالت سایه چشم با تنوع رنگ بالا هستی تا بتونی آرایش‌های متنوعی داشته باشی.

من بهت پیشنهاد می‌کنم حتما پالت سایه هفتاد رنگ گلنزی رو از سایت معتبر نیل آرایشی بگیری. این پالت دارای 70 رنگ مات و متالیک زیباست که می‌تونی با ترکیبشون آرایش‌های بی‌نظیری بسازی.

رنگ‌های این پالت خیلی پرپیگمانت و خوشرنگ هستند و ماندگاری عالی دارند. همچنین فرمول بسیار نرم و لطیفی دارند که روی پلک احساس سنگینی ایجاد نمی‌کنند.

با خرید پالت گلنزی از نیل آرایشی می‌تونی مطمئن باشی که یه محصول با کیفیت و اصل دریافت می‌کنی. پس دیگه معطل نکن و سفارش بده! مطمئنم کاملاً راضی می‌شی.

خرید پالت سایه 16رنگ گلنزی

رنگ‌های این پالت  سایه 16 رنگ خیلی خوشرنگ و دلنشین هستند و ماندگاری عالی دارند. همچنین فرمول بسیار نرم و لطیفی دارند که روی پلک احساس سنگینی ایجاد نمی‌کنند.با خرید پالت گلنزی از نیل آرایشی می‌تونی مطمئن باشی که یه محصول با کیفیت و اصل دریافت می‌کنی. پس دیگه معطل نکن و سفارش بده! مطمئنم کاملاً که خریدی لذت بخش را تجربه خواهی کرد.

قیمت محصولات برند گلنزی

بهت پیشنهاد میکنم حتماً از فرصت خرید ارزان و با کیفیت محصولات گلنزی در سایت نیل آرایشی استفاده کنی. مطمئن باش بهترین انتخاب ممکن رو کردی!

علاوه بر این، نیل آرایشی معمولاً تخفیف ها و کدهای تخفیف اختصاصی برای محصولات گلنزی دارد که باعث میشه قیمت نهایی برای مشتریان حتی از این هم پایین تر بیاد.