لوازم کاشت ناخن ، فروشگاه وسایل کاشت ناخن

موضوع : مجله زیبایی نیل

ارسال شده در تاریخ 12 تیر 1401 توسط SORAYA

لوازم کاشت ناخن حرف اول را برای ناخن کاری می زنند. در واقع ناخن کار با استفاده از لوازم کاشت ناخن و محصولات آن، ناخن های شما را به شکل زیبا و دلخواه در می آورد. لوازم ناخن دسته بندی گوناگونی دارند. شما می توانید هر نوع لوازم کاشت ناخنی که نیاز دارید را از فروشگاه لوازم آرایشی نیل با قیمت و کیفیت مناسب تهیه کنید. در ادامه یک سری نکات در این مورد به شما می گوییم پس با ما همراه باشید.

Silk nail implants 5

مواد کاشت ناخن
مواد کاشت ناخن اولین موردی است که در دسته بندی لوازم کاشت ناخن قرار می گیرد. لوازم کاشت ناخن با پودر و دیگر موارد آن می باشند که حتما باید در آن ها ضد قارچ، پرایمر کاشت ناخن، پودر کاشت ناخن و …. باشند.
ضد قارچ ها : برای این استفاده می شود که قارچ زیر ناخن رشد نکند.
پرایمر : هم این کاربرد را دارد که برای ایجاد چسبندگی بین ناخن و مواد به کار می رود.
پودر کاشت ناخن : هم اصلی ترین ماده است برای تولید مواد ناخن به کار می رود که از ترکیب پودر و محلول آن ایجاد می شود. پودر ها انواع و اقسام گوناگونی دارند که از رنگ های مختلفی برخوردارند.

دستگاه های کاشت ناخن
دستگاه های کاشت ناخن، ابزارهای بعدی برای کاشت هستند. شما برای کاشت ناخن باید از سوهان برقی ناخن، دستگاه یو وی و فن زیر دست استفاده کنید.
سوهان برقی اولین ابزار برای کاشت ناخن است. سوهان از تنوع خیلی بالایی برخوردارند و معمولا در کشورهای چین یا کره جنوبی تولید می شوند. سوهان ناخن از جمله ابزارهای قیمتی در کاشت ناخن است که حتما باید از برندهای اصلی استفاده شود و فردی که با آن کار می کند تخصص در ناخن کاری داشته باشد تا به ناخن فرد آسیب نزند.

دستگاه یو وی
دستگاه یو وی هم برای خشک شدن ژل به کار می رود. یو وی ها در هنگام دو دقیقه ای ژل را خشک کرده، دستگاه یو وی می تواند همه برندهای ژل و کاشت را خشک کرده و مواد را روی ناخن نگه دارد.

زیر دست سه موتوره em

فن زیر دست
فن زیر دست برای گذاشتن دست افراد به کار می رود که با کششی که دارد مکش ذرات معلق را در کیسه خودش نگه می دارد. اگر کاشت ناخن انجام داده باشد اولین کاری که ناخن کار برای انجام کار می کند این است که فن زیر دست را قرار می دهد تا دست تان را بگذارید.

لوازم جانبی ناخن

لوازم جانبی ناخن بخش بعدی در دسته بندی لوازم کاشت ناخن است که برای بهبود کیفیت کار به کار می رود. اصلی ترین وسیله ای که برای کاشت ناخن به کار می رود، ناخن گیر است. ناخن گیر به ناخن کار کمک می کند تا ناخن مشتریان را به اندازه ای که می خواهد کوتاه کرده و حتما برای مانیکور هم از آن بهره بگیرید.
لوازم جانبی ناخن تنوع خیلی زیادی دارند، اما ناخن گیر و سوهان دستی در آن اهمیت خیلی زیادی دارند که هر ناخن کاری باید از آن استفاده کند. سوها دستی برای فرم دهی ناخن ها به کار می رود. هر اندازه عدد روی سوهان کم تر باشد سوهان زبرتر می شود. به کار گرفتن از سوهان دستی دارای درجه زبری و نرمی متفاوتی بوده و همین طور به فرد کمک می کند تا راحت تر برای خودش استفاده کند.

خرید لوازم کاشت ناخن

خرید لوازم کاشت ناخن اصلی ترین کاری است که یک آرایشگر که می خواهد خدمات لاین ناخن را ارائه دهد باید استفاده کند. برای خرید لوازم کاشت ناخن قیمت و کیفیت اهمیت زیادی دارد و شما می توانید بهترین آن ها را از فروشگاه لوازم آرایشی نیل تهیه کنید.
فروشگاه ها لوازم آرایشی نیل با سال ها سابقه به شما بهترین محصولات در حوزه لوازم کاشت ناخن را ارائه می دهد. قیمت، کیفیت و ارسال محصولات در کوتاه ترین زمان ممکن از مواردی هستند که این فروشگاه به شما ارائه می کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنــدهای محبــوب