لیست وسایل کاشت ناخن ، فروشگاه اینترنتی نیل

موضوع : مجله زیبایی نیل

ارسال شده در تاریخ 14 تیر 1401 توسط SORAYA

لیست وسایل کاشت ناخن به شما کمک می کند تا بتوانید ناخن کاری را دقت و کیفیت هر چه تمام تر انجام داده و اگر علاقه مند هستید با لوازم ناخن کاری که آرایشگرتان انجام می دهد آشنا شوید. وسایل کاشت ناخن دسته بندی گوناگون دارد که هر کدام از آن ها به یک کاری در این رشته می آیند. یک ناخن کار زمانی که بخواهد خدمات ناخن کاری را ارائه دهد باید لیست وسایل کاشت ناخن را تهیه کند. در ادامه به شما وسایل مورد نیاز کاشت ناخن را می گوییم پس با ما همراه باشید.

 

ضد قارچ

ضد قارچ اولین وسیله در لیست وسایل کاشت ناخن می باشد که برای ممانعت از رشد قارچ و باکتری به کار می رود. ضد قارچ ماده ای ضد عفونی می باشد که پیش از انجام خدمات کاشت روی ناخن شما زده می شود تا از رشد و ایجاد قارچ زیر ناخن تان جلوگیری کند.

 

پرایمر کاشت ناخن

ابزار دیگر پرایمر کاشت ناخن است که برای ایجاد چسبندگی بین مواد و ناخن استفاده می شود که از جمله آن ها می توان به پرایمر اسیدی، پرایمر اسیدی متوسط و غیر اسیدی اشاره کرد. در مدل پرایمر ها به شما باید بگوییم که هر چه میزان اسید آن بالاتر باشد، سوزن بیشتر شده و چسبندگی بیشتر پیدا می کند. اما مزیت به کار گیری از پرایمر قوی این است که چسبندگی خیلی خوبی ایجاد می کند.

 

پودر کاشت ناخن

پودر کاشت ناخن شاید در لیست وسایل کاشت ناخن مهم ترین باشد. پودر کاشت ناخن اصلی ترین آن بوده که با محلولی مخصوص ترکیب شده و حالت خمیری دارد و در آخرین مرحله سبب می شود تا ناخن فرم پیدا کند. پودرهای کاشت ناخن انواع و اقسام گوناگونی دارند که از جمله آن ها می توان به پودر هلویی، پودر سفید، پودر کریستالی، پودر صورتی و …. اشاره کرد.

cute pink nail art ideas and designs featured Major Mag

سوهان برقی ناخن

سوهان برقی ناخن برای شکل و فرم دهی به ناخن و ایجاد بستری مناسب برای قراردادن مواد به شمار می رود. در گذشته سوهان کشی ناخن ها دستی بوده در صورتی که امروزه با استفاده از ابزارهای برقی به کار می رود و خیلی برای ناخن کار راحت تر شده که زمان و انرژی زیادی از و نمی گیرید. سوهان برقی یکی از وسایل اصلی در ناخن کاری بوده و حتما باید تهیه شود.

 

دستگاه یو وی

دستگاه یو وی برای خشک کردن ژل روی ناخن به کار می رود. زمانی که ناخن کار روی دست شما ژل می گذارد باید آن را خشک کند و این مواد تنها با دستگاه یو وی خشک می شوند. این مدل دستگاه به شما کمک می کند تا مواد روی ناخن تان مدت زمان بیشتری دوام بیاورد و همین طور آن ها حفظ می کند. دستگاه یو وی یکی دیگر از ابزارهای مهم در لیست وسایل کاشت ناخن به شمار می رود. اگر شما ژلیش ناخن را هم انجام دهید برای خشک کردن آن حتما باید از دستگاه یو وی استفاده کنید.

 

پنکه یا فن زیر دست

پنکه یا فن زیر دست برای قرار دادن دست مشتری و همین طور جمع آوری گرد و خاک به کار می رود. زمانی که ناخن تراشیده می شود و مواد گذاشته می شود پودرهای زیادی ایجاد می شود که حتما باید جمع آوری شود. پنکه یا فن زیر دست این کار را انجام می دهد و همین طور دست مشتری را در حالت درست قرار می دهد.

 

بافر

بافر ابزار دیگری از لیست وسایل کاشت ناخن است که برای جلا دادن ناخن به کار می رود. زمانی که شما بافر را روی ناخن می کشید، براق شده و مانند برق ناخن عمل می کند. این کار سبب می شود تا ناخن شما زیبا تر باشد. در بافر از ماده شیمیایی استفاده نشده و همین کمک زیادی به آن می کند تا ناخن های زیبایی داشته باشیم.

 

خرید لیست وسایل کاشت ناخن

شما می توانید هر کدام از وسایل کاشت ناخن که نیاز دارید را با بهترین قیمت، کیفیت و محصول مناسب از فروشگاه نیل آرایشی تهیه کنید. فروشگاه لوازم آرایشی نیل با سال ها سابقه در حوزه فروش انواع و اقسام محصولات آرایشی، بهداشتی و زیبایی به شما بهترین محصول را در این حوزه ارائه می دهد. برای خرید محصولات کاشت ناخن روی لینک زیر کلیک کنید.

خرید وسایل کاشت ناخن فروشگاه لوازم آرایشی نیل


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برنــدهای محبــوب